17 Травня, 2019 р., 11:32
Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. У цей день по всьому світу лунають українські пісні, організовуються акції, паради вишиванок та різноманітні флешмоби. Обов’язковим у цей день для кожного свідомого українця є одягання вишиванки, як символу національної єдності.
17 Травня, 2019 р., 10:11
Чаплинка долучилась до Всеукраїнської акції до Дня пам’яті померлих від СНІДу.
16 Травня, 2019 р., 09:58
 Відповідно до наказів відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради № 104 від 09.04.2019 року «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року», № 127 від 22.04.2019 року «Про створення комісії з перевірки готовності таборів відпочинку з денним перебуванням», № 134 від 03.05.2019 року «Про проведення обстеження таборів з денним перебуванням», з метою перевірки готовності таборів відпочинку з денним перебуванням дітей до роботи влітку 2019 року створено комісію у складі: голови комісії – заступника Чаплинського селищного голови Яшного О.М., членів комісії: спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради Жолобатої О.О., в.о. начальника комунальної установи «Фінансово-господарська  група із централізованого обслуговування закладів та установ освіти Чаплинської селищної ради» Кіналь П.В., начальника Чаплинського районного сектору Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області Щукіна О.В., в.о.начальника Чаплинського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Дячука В.П., методиста методичного центру відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради Збризького С.І.          15 травня 2019 року комісією здійснено перевірку готовності таборів відпочинку з денним перебуванням дітей Чаплинської громади до роботи влітку 2019 року.
13 Травня, 2019 р., 15:54
З метою виховання у населення області патріотичного ставлення до духовної спадщини українського народу, популяризації музичних творів, що відображають визвольну боротьбу українського народу за волю і незалежність у різні часи, оновлення репертуару жанрових колективів, на базі комунального закладу «Горностаївський селищний Будинок культури» 11 травня 2019 року відбувся щорічний обласний конкурс військово-патріотичної пісні «Опалені війною».
10 Травня, 2019 р., 13:44
   Ніколи знову нам не треба:
10 Травня, 2019 р., 13:34
        Війна… Страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині України.
07 Травня, 2019 р., 16:39
06 травня 2019 року на центральній площі 200-річчя нашого селища відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття І етапу військо-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед навчальних закладів Чаплинської територіальної громади. Основні змагання пройшли у центрі селища та на базі комунального заходу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва».
07 Травня, 2019 р., 14:06
         4 травня 2019 року у приміщенні Херсонського академічного обласного театру ляльок відбувся 4 фестиваль юних талантів «Зіркова веселка». Протягом року учні мистецьких шкіл Херсонської області взяли участь в 9 фестивально-конкурсних змаганнях, у яких було задіяно понад 4000 тисяч дітей.
06 Травня, 2019 р., 16:34
         Щорічний обласний інтелектуальний турнір «Ігри патріотів Херсонщини» знову набирає обертів у Чаплинській громаді.