Шановні жителі громади! Актуалізуйте свої дані в реєстрі територіальної громади!

Дата: 03.01.2024 19:57

Прохання до жителів, які зареєстровані на території Чаплинської територіальної громади для уточнення та актуалізації даних, звернутися до відділу «Центр надання адміністративних послуг» Чаплинської селищної ради.

Звертаємо вашу увагу, що у Реєстрі територіальної громади є багато відомостей, що не відповідають дійсності, зокрема потребують уточнення:

• дата та місце народження, місце реєстрації, дата реєстрації, реквізити паспорта, свідоцтва про народження, тощо.
  • чи всі зареєстровані у житловому приміщені мешканці внесені до Реєстру.

Для актуалізації даних необхідно мати наступні документи:

• паспорт громадянина України;
  • свідоцтво про народження (для дітей до 14 років);
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • будинкову книгу (за наявності).

Реєстр територіальної громади  наповнюється щоденно.

Проте, залишається відсоток мешканців громади, дані яких змінились: наприклад, змінилось прізвище у зв’язку з одруженням, змінено паспорт громадянина України, але інформація в реєстрі залишилась попередньою.

Також необхідно звернути увагу на витяг, отриманий через застосунок «Дія», якщо у ньому не значиться дата реєстрації або він не формується, то це є підставою для перевірки та актуалізації своїх даних.

За довідковою інформацією та наданням консультацій звертайтеся з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 17.00 за телефонами +380951929637, +380953518709 (Viber, WhatsApp) або надіславши листа за електронною адресою cnap.chap23@gmail.com.