Дата: 18.11.2021 12:46

Україно-швейцарський проєкт «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні» має на меті зменшити тягар хвороб та запобігти передчасній смертності від НІЗ.

17 листопада 2021 року Чаплинську громаду відвідали експерт Левко Довгань і регіональний координатор Дарія Сєдлєр Україно-швейцарського проєкту «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні». Робоча група проекту була ознайомлена з результатами анкетування 309 осіб нашої громади та напрацьовано ідеї проектів, які  мають на меті зменшити тягар хвороб та запобігти передчасній смертності від НІЗ.

Проєкт реалізується за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).

Результати анкетування.