Соціальні групи

Відділення соціальної допомоги вдома обслуговує громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з частковою втратою рухової активності (мають 3, 4 і 5 групу рухової активності) і потребують сторонньої допомоги, надання соціальних послуг в домашніх умовах згідно з медичним висновком, а саме:

• громадян похилого віку,
  • осіб з інвалідністю (які досягли 18-ти річного віку), крім осіб, які отримали інвалідність внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які отримують соціальну допомогу на постійний сторонній догляд, побутове та спеціальне медичне обслуговування.
  • хворих (з числа одиноких осіб працездатного віку на період до встановлення групи інвалідності, але не більш, як чотири місяці). Відділення не здійснює соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян, які потребують цілодобового стороннього догляду.

Обслуговування таких громадян здійснюється за плату, відповідно до тарифів на платні соціальні послуги або з установленням диференційованої плати.

Відділення денного перебування обслуговує громадян похилого віку, осіб з інвалідністю (які досягли 18 – річного віку), що частково втратили здатність до самообслуговування.

Відділення денного перебування обслуговує громадян незалежно від їх сімейного стану, які мають часткове порушення рухової активності, частково нездатні до самообслуговування та не мають медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують соціально-побутової і психологічної адаптації,

Всі послуги у відділенні денного перебування надаються безкоштовно.