Вітаємо імениників!

Січень

01 січня​ -  Корнієнко Вікторія Анатоліївна

05 січня​ -  Гілевич Ніна Вікторівна

09 січня - Котик Віталій Володимирович

12 січня​ -  Руденко Альона Володимирівна

19 січня - Султанов Курбан Міласович

21 січня​ -  Микитович Яна Олександрівна

23 січня​ -  Онопрійчук Володимир Анатолійович

25 січня - Міщенко Олена Анатоліївна

29 січня – Козаченко Максим Ігорович

Лютий

01 лютого -  Коваленко Таїсія Іванівна

07 лютого​ -  Стягін Олександр Анатолійович

13 лютого - Андрійчук Олексій Миколайович 

15 лютого - Куліш Юлія Єгорівна

16 лютого -  Кузін Станіслав Володимирович

23 лютого - Кушнеренко Любов Миколаївна

 

Березень

09 березня - Скочко Віктор Анатолійович

11 березня - Крупінська Валентина Борисівна

22 березня - Віремейчик Марина Василівна

27 березня​ -  Жалобата Оксана Олексіївна

Квітень

03 квітня -   Байбуза Ганна Григорівна

07 квітня - Левчук Марія Василівна

 08 квітня - Воронін Сергій Володимирович

13 квітня -  Пуляєва Лілія Анатоліївна

14 квітня -  Шульга Ірина Олексіївна

16 квітня - Фаустов Олексій Георгійович

18 квітня - Кулик Світлана Миколаївна 

22 квітня - Костенко Володимир Юрійович

 

 

Травень

20 травня -   Котелевич Микола Олександрович

25 травня - Плавущенко Валерій Григорович

26 травня -  Трубаєва Тетяна Вікторівна

 

Червень 

06 червня - Приходько Тетяна Леонідівна

12 червня - Зінченко Олена Юріївна

15 червня - Ремішевський Олександр Вікторович

22 червня - Стремський Юрій Аркадійович

24 червня - Божко Тетяна Василівна

26 червня - Соболь Юрій Станіславович

27 червня​ -  Дрозд Анатстасія Геннадіївна 

29 червня - Горкуша Валентина Володимирівна

29 червня - Філенко Ольга Григорівна

 

Липень 

01 липня - Ващенко Наталя Олександрівна

14 липня - Богомолов Володимир Михайлович

14 липня - Петрова Антоніна Василівна

22 липня - Греул Олексій Вікторович

31 липня - Мануйло Інна Володимирівна

 

 

Серпень

 

02 серпня – Мілейко Ірина Вячеславівна

03 серпня -  Надольська Світлана Василівна

05 серпня – Денісова Неля Іванівна

06 серпня – Пархоменко Людмила Сергіївна

10 серпня – Гелиш Вячеслав Михайлович

22 серпня​ -  Бабій Ніна Анатоліївна

24 серпня -Мальченко Юлія Сергіївна

 

 

Вересень 

04 вересня - Зіневич Олександр Григорович

16 вересня​ -  Ващенко Тетяна Миколаївна

18 вересня - Захоженко Лариса Іванівна

27 вересня - Кулик Олена Миколаївна

28 вересня - Краснобрижа Світлана Володимирівна

 

 

Жовтень 

01 жовтня – Котик Ірина Іванівна

01 жовтня – Хлебович Галина Дмитрівна

05 жовтня​ -  Кулик Олена Єгорівна

14 жовтня – Севрюк  Аліна Миколаївна

16 жовтня – Заторська Олена Анатоліївна

17 жовтня – Ліхачевська Інна Олександрівна

24 жовтня – Норченко Наталя Василівна

24 жовтня – Посунько Тетяна Анатоліївна

30 жовтня – Кожухар Ігор Анатолійович

 

Листопад 

02 листопада - Міхайлевський Віктор Анатолійович

10 листопада – Дрозд Тетяна Валеріївна

14 листопада – Шульга Олександр Олександрович

14 листопада – Лелеко Геннадій Ростиславович

24 листопада – Греул Юлія Миколаївна

25 листопада – Посунько Олександр Леонідович

26 листопада – Крюковська Тетяна Петрівна

 

 

Грудень

01 грудня – Черниш Світлана Вікторівна 

02 грудня - Назаренко Олег Олександрович

07 грудня - Кардаш Світлана Сергіївна

09 грудня – Луценко Світлана Володимирівна

15 грудня – Харченко Наталя Леонтіївна

21 грудня – Грабко Сергій Іванович

26 грудня – Добрянський Вадим Геннадійович

27 грудня – Кузнєцова Єлизавета Олександрівна

28 грудня – Бондаренко Анатолій Петрович

29 грудня - Віремейчик Анатолій Миколайович 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь