Наші чемпіони !

Дата: 09.11.2021 15:44

6-го листопада  в м. Херсон проводився відкритий чемпіонат міста Херсона з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2007-2008 року народження, де приймали участь вихованці відділення вільної боротьби комунального закладу Чаплинської селищної ради «Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки». За результатами змагань перше місце у ваговій категорії 38 кг. виборов Норченко Олександр та у ваговій категорії 36 кг. – Харченко Дар’я, друге місце у ваговій категорії 38 кг. – Халілов Юсуф, третє місце у ваговій категорії 32 кг. – Гмиря Андрій та Асланов Рідван. Також ми дуже раді за наших вихованців, Царюк Каріну та Халілова Шакіра, які навчаються у Херсонському Спортивному Коледжі та зайняли перші місця у своїх вагових категоріях. Царюк Карина 46 кг. та Халілов Шакір 52 кг.

Бажаємо всім міцного здоров’я та високих результатів у спорті!

В.о. директора комунального закладу

Чаплинської селищної ради