КОРОНАВІРУС COVID-19

Зазначена інформація отримана з офіційного сайту https://covid19.gov.ua/

24 Січня, 2022 р., 09:05
Адміністрація КНП «Чаплинський ЦПМСД» Чаплинської селищної ради Херсонської області повідомляє, що  на базі закладу проведено:

24 Січня, 2022 р., 09:04
 Адміністрація КНП «Чаплинський ЦПМСД» Чаплинської селищної ради Херсонської області повідомляє, що  на базі закладу проведено:

21 Січня, 2022 р., 08:15

18 Січня, 2022 р., 08:23
Довідка про епідемічну ситуацію  станом на   16 .01.2022

14 Січня, 2022 р., 14:22
 Адміністрація КНП «Чаплинський ЦПМСД» Чаплинської селищної ради Херсонської області повідомляє, що  на базі закладу проведено: -експрес-тестувань на визначення антигену SARS-CoV-2 2 -позитивних  -відібрано зразків для ПЛР-тестування -отримано позитивні результати ПЛР  Хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19  -   1 ос.,  всі знаходяться  на амбулаторному лікуванні. Направлено в інфекційне відділення-  0  ос. Контактних осіб – 2. Одужали-   0  ос. За день проведено -  2  щеплення. -AstraZeneca- 1 доза ос. -AstraZeneca -2 доза ос. -CoronaVac -1доза 1 ос. -CoronaVac- 2 доза 1  ос. -Comirnaty (Pfizer) -1 доза ос. -Comirnaty (Pfizer)- 2 доза ос. -Comirnaty (Pfizer)- 3 доза ос. -Moderna- 1 доза ос. -Moderna-2 доза ос. Загальнакількістьвід початку роботи пункту щеплень станом на

04 Січня, 2022 р., 16:22

04 Січня, 2022 р., 16:17