03 Жовтня, 2019 р., 16:32
29 вересня 2019 року у приміщенні комунального закладу «Чаплинський культурно-мистецький Центр» відбулося надзвичайно веселе та гарне свято осені, яке відзначали учасники розважально-інтелектуального гуртка «Червона калина».
27 Вересня, 2019 р., 11:47
  Починаючи з 1998 року 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято започатковано в честь великого внеску бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність подальшого підвищення їх ролі в житті суспільства.
17 Вересня, 2019 р., 11:26
Важко переоцінити значення фізичної культури та спорту в житті кожної людини, адже спорт культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективну співпрацю в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті.
16 Вересня, 2019 р., 14:48
14 вересня 2019 року вихованці дитячого вокального гуртка «Веселі нотки» комунального закладу Чаплинськой селищної ради «Чаплинський культурно – мистецький Центр» Ангеліна Савенко, Софія Смірнова  та Дар’я Смірнова під керівництвом Крістіни Іноземцевої взяли участь у Всеукраїнському фестивалі талантів «ПЕРЛИНА ДНІПРА», який проходив на Сході України в самому гарному та сонячному місті Дніпро.
16 Вересня, 2019 р., 11:20
З 05.08.2019 набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» (далі – Постанова №162).
12 Вересня, 2019 р., 20:25
Чаплинська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості закликає навчальні заклади громади до активної співпраці у напрямку проведення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю .
10 Вересня, 2019 р., 16:45
6 вересня 2019 року в селі Магдалинівка відсвяткували день громади Магдалинівського старостинського округу. День громади – особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє село, тих людей чиєю працею воно створювалось. Велика родина мешканців сіл: Магдалинівки, Андріївки та Чорної Долини, від найменшого її жителя до найповажнішого,  зібрали на святі   багато друзів, гостей.