Служба у справах дітей Чаплинської селищної ради Херсонської області

E-mail: chapssd@meta.ua, тел. 0668557738

ПІБ

Жогло Володимир Володимирович

Начальник служби у справах дітей Чаплинської селищної ради

Симон Валентина Олександрівна

Спеціаліст І категорії служби у справах дітей Чаплинської селищної ради

Шевченко Оксана Богданівна

Спеціаліст І категорії служби у справах дітей Чаплинської селищної ради

Положення про службу у справах дітей

25 Березня, 2022 р., 08:56
У зв’язку з військовою обстановкою на території нашої громади існує ряд суттєвих небезпек для життя та здоров’я Ваших дітей. На теперішній час навчальний процес в освітніх закладах відбувається в дистанційному режимі, діти повинні постійно перебувати під вашим наглядом та контролем. Разом з тим, зафіксовано декілька випадків перебування дітей неподалік від військової техніки та місць розташування військовослужбовців РФ, що тягне за собою небезпеку для їх життя та здоров’я, оскільки, такі дії можуть бути розцінені військовими як розвідувальна, диверсійна чи інша небезпечна для них діяльність. Тому, Вам необхідно вжити заходів щодо недопущення перебування Ваших дітей поряд з місцями розташування військової техніки та військових, а тим більше здійснення ними фото та відео фіксацію місць дислокації та пересування військової техніки.
16 Лютого, 2022 р., 09:28
         Служба у справах дітей інформує, що 15 лютого 2022 року у приміщенні та за сприяння Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості відбулася зустріч начальника служби у справах дітей Чаплинської селищної ради Жогло В.В. з особами, які мають статус безробітних, під час якої присутнім було прочитано лекцію на тему «Сім’я патронатного вихователя – ще  одна можливість офіційного працевлаштування».
09 Лютого, 2022 р., 11:12
В межах інформаційної кампанії «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів», з метою вчасного виявлення та підтримки родин з дітьми, що опинилися в кризовій ситуації, пропонуємо переглянути ці відео.
14 Грудня, 2021 р., 17:03
Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур»,  Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді разом з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерством у справах ветеранів України та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України» проводять Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «НОВОРІЧНА МРІЯ».
13 Грудня, 2021 р., 14:20
         З 25 листопада по 10 грудня 2021 року на території Чаплинської територіальної громади проходила Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», основною метою якої є привернення уваги громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, а також формування свідомості усіх верств населення щодо неприпустимого ставлення до насильства.
07 Грудня, 2021 р., 10:40
Насильство в сім’ї – це не та тема, яку можна обговорювати жартома. Це тема, яка несе страх, сором, відчай. На жаль, проблема насильства, а особливо домашнього, є актуальною в нашому суспільстві. Проте, обговорювати та вирішувати цю проблему не так просто. Оскільки жертви, що потерпають від насильства в сім’ї, настільки емоційно скуті та залякані, що «виносити сміття з хати» вони просто бояться. Зазвичай, від цього явища зазнають страждань особи, які виконують різні соціальні ролі: дружини і чоловіки, батьки, діти, близькі родичі, але за статистикою найбільш незахищеними є жінки та діти.
25 Жовтня, 2021 р., 15:58
         Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 585 від                  01 червня 2020 року службою у справах дітей Чаплинської селищної ради спільно з КУ «Центр соціальних послуг» Чаплинської селищної ради проводилися заходи профілактичного змісту із сім’ями з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах. За робочий тиждень з 18 жовтня по 23 жовтня 2021 року здійснено 4 виїзди в населені пункти Чаплинської територіальної громади, зокрема, в смт Чаплинка обстежено 7 сімей, в яких проживає 14 дітей, в с. Балтазарівка – 9 сімей, в яких проживає 21 дитина,              с. Преображенка – 4 сім’ї, 8 дітей відповідно, с. Першокостянтинівка –                   4 сім’ї, 8 дітей, с. Червона Поляна – 6 сімей, 10 дітей.
29 Вересня, 2021 р., 16:54
         Служба у справах дітей Чаплинської селищної ради інформує, що в ході реалізації Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», що триває з 01 вересня по 15 жовтня 2021 року, на території Чаплинської селищної територіальної громади вживаються заходи з повернення до навчання дітей шкільного віку, які не приступили до занять в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах.
03 Вересня, 2021 р., 13:36
Початок навчального року – урочиста, хвилююча та відповідальна пора, яка об’єднує всю громаду – від найменших, тих, хто вперше піде до школи та стане першокласником, до серйозних одинадцятикласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя, та всіх батьків.