У рамках проєкту ПРООН "Посилення стійкості громад Херсонської області" 02 листопада 2021 року з візитом до Чаплинської громади завітали гості.

Дата: 08.11.2021 16:18

У рамках проєкту ПРООН "Посилення стійкості громад Херсонської області" 02 листопада 2021 року з візитом до Чаплинської громади завітали Есма Умерова (регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку) та Олена Якуба (начальник відділу з питань зовнішньоекономічної діяльності та міжнародної технічної допомоги управління) з метою нарощування потенціалу.

Проглянули кращі практики громад. Обговорили перспективи розвитку, можливості для реалізації проєктів, спрямованих на соціально-економічний розвиток, покращення доступу до якісних адміністративних, медичних, соціальних, освітніх послуг.

Чаплинська громада приділяє увагу залученню додаткових ресурсів для розвитку та покращення якості життя населення.

Дякуємо експертам!