Пошук

Підвищення кваліфікації

В територіальному центрі СО (надання соціальних послуг)  для удосконалення професійної компетенції соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома працює «Школа соціальних робітників».

Головною метою діяльності «Школи соціальних робітників» є підвищення професійної кваліфікації, майстерності соціальних робітників, формування знань та навичок, необхідних для ефективної роботи з підопічними, а також  підвищення емоційно-психологічної стійкості соціальних робітників, профілактика синдрому професійного вигорання, запобігання конфліктних ситуацій.

Викладачами «Школи соціального робітника» є спеціалісти територіального центра, УПСЗН, пенсійного фонду та інші спеціалісти.

Основні форми роботи «Школи соціальних робітників»:

  • Теоретичні – семінари, наради, вивчення документів з питань соціального обслуговування, законодавства, тощо.
  • Практичні – вивчення прикладів використання в роботі нових методик та технологій соціального обслуговування, обмін досвідом.
  • Індивідуальні – індивідуальні консультації, розгляд різноманітних ситуацій і проблем, що виникають в процесі роботи.

Діяльність «Школи соціальних робітників» необхідна та актуальна на сьогоднішній день, оскільки робота з людьми похилого віку та інвалідами важка и передбачає велику відповідальність, а для цього необхідний постійний розвиток та самовдосконалення, що сприяє покращенню якості надання соціальних послуг.

Отримані знання допомагають соціальним робітникам більш впевнено почувати себе, будувати взаємини з особами старшого віку.

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора