Підвищення кваліфікації

В територіальному центрі СО (надання соціальних послуг)  для удосконалення професійної компетенції соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома працює «Школа соціальних робітників».

Головною метою діяльності «Школи соціальних робітників» є підвищення професійної кваліфікації, майстерності соціальних робітників, формування знань та навичок, необхідних для ефективної роботи з підопічними, а також  підвищення емоційно-психологічної стійкості соціальних робітників, профілактика синдрому професійного вигорання, запобігання конфліктних ситуацій.

Викладачами «Школи соціального робітника» є спеціалісти територіального центра, УПСЗН, пенсійного фонду та інші спеціалісти.

Основні форми роботи «Школи соціальних робітників»:

  • Теоретичні – семінари, наради, вивчення документів з питань соціального обслуговування, законодавства, тощо.
  • Практичні – вивчення прикладів використання в роботі нових методик та технологій соціального обслуговування, обмін досвідом.
  • Індивідуальні – індивідуальні консультації, розгляд різноманітних ситуацій і проблем, що виникають в процесі роботи.

Діяльність «Школи соціальних робітників» необхідна та актуальна на сьогоднішній день, оскільки робота з людьми похилого віку та інвалідами важка и передбачає велику відповідальність, а для цього необхідний постійний розвиток та самовдосконалення, що сприяє покращенню якості надання соціальних послуг.

Отримані знання допомагають соціальним робітникам більш впевнено почувати себе, будувати взаємини з особами старшого віку.

 

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора