Громадські обговорення містобудівної документації

01 Червня, 2020 р., 15:25
   Чаплинська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості, проведення громадських слухань з питань розробки містобудівної документації: “Детальний план території внутрішньогосподарського тепличного комплексу на земельній ділянці площею 17.4га. за межами населених пунктів на території Чаплинської селищної ради Чаплинського району Херсонської області”.
05 Серпня, 2019 р., 13:48
5 серпня 2019 року у приміщенні Чаплинської селищної ради відбулися громадські слухання по обговоренню генеральних планів та зонування територій сіл Скадовка та Балтазарівка, Чаплинського району Херсонської області.