Громадські обговорення містобудівної документації

Повідомлення  про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості і проведення громадських слухань

Чаплинська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості, проведення громадських слухань з питань розробки містобудівної документації: “Детальний план території внутрішньогосподарського тепличного комплексу на земельній ділянці площею 17.4га. за межами населених пунктів на території Чаплинської селищної ради Чаплинського району Херсонської області”.

15:25:35 01.06.2020

Проведено громадські слухання.

5 серпня 2019 року у приміщенні Чаплинської селищної ради відбулися громадські слухання по обговоренню генеральних планів та зонування територій сіл Скадовка та Балтазарівка, Чаплинського району Херсонської області.

13:48:22 05.08.2019