Надавачі соціальних послуг

Перелік надавачів соціальних послуг :

·         Комунальні установи :

-  Комунальна установа Чаплинської селищної ради Херсонської області     "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)"

75200, смт. Чаплинка, вул. Баржака, б. 1 , ttsientr.chaplinka@ukr.net ;

-    Комунальна установа « Центр соціальних послуг» Чаплинської селищної ради     Херсонської області; 75200, смт Чаплинка, вул. Паркова, б. 38, csp_chaplrada@ukr.net.

·         Комунальні заклади :

-    Комунальний заклад Херсонської обласної ради « Чаплинський геріатричний  пансіонат»

, 75200, смт Чаплинка , вул.. Пушкіна, б. 76,  chaplinka.pansionat@ukr.net

·         Громадські та благодійні організації, що надають соціальні послуги :

1.      ГО «Чаплинська ліга соціальних працівників України»

2.      ГО  Живи якісно

3.      ГО «Чисте серце»

4.      ГО «Успішні разом»

5.      ГО «Єдність.Розвиток.Дія»

6.      ГО «Чаплинська районна організація Товариства Червоного Хреста України»

7.      ГО «Українська реєстроване козацтво»

8.      ГО «Шкільний дім»

9.      ГО «Діти таврії»

10.  ГО «Діти майбутнього»

·         Інші установи, заклади, організації різних форм власності, які надають соціальні послуги для жителів територіальної громади:

Управління соціального захисту населення Чаплинської районної державної адміністрації Херсонської області ;

75200, смт Чаплинка, вул.. Грушевського, б.44, chupczn@ukr.net