Херсонська область, Каховський район

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

«Спрощенці» Чаплинського району сплатили майже 30 мільйонів гривень

За 2020 рік суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету Чаплинського району 29,5 млн гривень єдиного податку. Ця сума перевищила надходження 2019 року на 1 млн гривень або 4 відсотки.          Єдиний податок стабільно поповнює місцевий бюджет смт Чаплинки. Він є важливим фінансовим джерелом у вирішенні соціально-економічних питань громади.

13:21:48 20.01.2021

Місцевий бюджет Чаплинської громади отримав 61 тисячу гривень плати за «підакцизні» ліцензії

За січень - грудень 2020 року до місцевого бюджету Чаплинського краю завдяки легальному продажу алкогольної та тютюнової продукції надійшло 61,3 тис. гривень плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизними товарами.          Це кошти, які місцевий бюджет отримав завдяки відповідальним представникам підприємництва району, котрі реалізують алкогольні напої і тютюнові вироби легально. Саме такий продаж підакцизної продукції передбачає обов’язкове відображення у фіскальному чеку суми роздрібного акцизу, фактичним платником якого є споживач.

13:16:15 20.01.2021

З 1 січня змінені граничні обсяги доходів для спрощенців

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що з 10.12.2020 року набув чинності Закон України від 01.12.2020  №1017-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій».          Законом визначено граничні обсяги доходів, які є однією з умов застосування суб’єктами спрощеної системи оподаткування відповідних груп платників єдиного податку, відповідно до визначених законодавством розмірів мінімальної заробітної плати.

16:15:32 19.01.2021

З 1 січня збільшено площу житлових та нежитлових приміщень, які платники єдиного податку можуть надавати в оренду

З 1 січня 2021 року не можуть бути платниками єдиного податку І - ІІІ груп фізичні особи - підприємці, які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара, житлові приміщення та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 400 квадратних метрів, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 900 квадратних метрів.          Ці зміни внесені до п.п.291.5.3 п.291.5 ст.291 Податкового кодексу Законом України від 17.12.2020 року №1117-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збору даних та інформації, необхідних для декларування окремих об’єктів оподаткування».

10:24:24 16.01.2021

Увага! Змінено режим роботи центрів обслуговування платників

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі повідомляє, що центри обслуговування платників працюють з 8 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (у п’ятницю з 8 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.) з обідньою перервою з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв., та з технічними перервами для санітарної обробки та провітрювання кожні дві години на 10 – 15 хв. Напередодні святкових і неробочих днів тривалість роботи скорочується на одну годину.          Важливо! З 10 год. 00 хв до 12 год. 00 хв. – пріорітетний час прийому громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

14:28:52 14.01.2021

З 1 січня 2021 року звіт по ЄСВ за найманих працівників подаватиметься раз на квартал

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі звертає увагу, що починаючи зі звітного періоду І кварталу 2021 року платники податків подаватимуть об’єднану форму із ПДФО, військового збору та ЄСВ.          Наказом Мінфіну від 15.12.2020 №773 у новій редакції викладено податковий розрахунок за ф. №1ДФ, який міститиме таблиці Звіту з ЄСВ. Наказ набирає чинності з 01 січня 2021 року, але не раніше дня його офіційного опублікування.

11:05:09 13.01.2021

До уваги платників податків! З 1 січня 2021 року введено в дію нові рахунки!

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі нагадує, що запрацювали нові рахунки для сплати податків, зборів та ЄСВ.          Увага! Кошти, сплачені з 01.01.2021 на старі рахунки по зарахуванню податків, зборів та єдиного внеску не зараховуються, а повертаються як нез’ясовані надходження.

10:18:22 12.01.2021

З 1 січня змінені граничні обсяги доходів для спрощенців

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує платникам податків, що 10 грудня 2020 року набув чинності Закон України від 01.12.2020 року  №1017-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій».

11:25:49 11.01.2021

Стартувала деклараційна кампанія – 2021

З початку 2021 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року.          Щороку подавати декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік – конституційний обов’язок громадян (ч. 2 ст. 67 Конституції України).

15:47:53 06.01.2021