Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

22 Липня, 2021 р., 10:37
Постачання молока незбираного оподатковується ПДВ за ставкою 14%
30 Червня, 2021 р., 08:08
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо нарахування єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування (далі – ЄСВ) на заробітну плату у вигляді авансових виплат.
30 Червня, 2021 р., 08:06
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що платники єдиного податку першої та другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця. Нарахування авансових внесків для таких платників єдиного податку здійснюється податковими органами на підставі поданої ними заяви, зокрема щодо розміру обраної ставки єдиного податку, заяви стосовно періоду щорічної відпустки. Відповідно до п. п. 295.5 ст. 295 Податкового кодексу України платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки. Такі платники єдиного податку звільняються від сплати єдиного податку на час відпустки за умови подання заяви до контролюючого органу стосовно обрання періоду щорічної відпустки.
18 Червня, 2021 р., 14:16
         Днями начальниця Чаплинської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Оксана Добрянська провела робочу зустріч з колективом Чаплинського професійного аграрного ліцею.
18 Червня, 2021 р., 14:13
Про оподаткування виграшів та призів ПДФО
17 Червня, 2021 р., 17:09
ФОП змінив податкову адресу: куди подавати заяву про перехід на спрощену систему оподаткування

17 Червня, 2021 р., 16:13
Від платників Чаплинської громади надійшло майже 17 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб   За січень – травень 2021 року з легальних доходів працевлаштованих жителів Чаплинської ОТГ до місцевого бюджету надійшло 16,8 млн гривень податку на доходи фізичних осіб.
16 Червня, 2021 р., 15:07
Бізнесмен перевищив ліміт доходу на єдиному податку
14 Червня, 2021 р., 10:16
           Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує.