Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

19 Жовтня, 2021 р., 16:47
         Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі звертає увагу, що на період дії «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки у місті Херсон та області, вводяться обмежувальні заходи, пов’язані із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, ЦОП працюють з деякими обмеженнями.          Центри обслуговування платників працюють з 8 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (у п’ятницю з 8 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.), з обідньою перервою з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв., та з технічними перервами для санітарної обробки та провітрювання кожні дві години на 10 – 15 хвилин. Напередодні святкових і неробочих днів тривалість роботи скорочується на одну годину.

18 Жовтня, 2021 р., 09:31
У січні – вересні 2021 року суб’єкти господарювання Херсонщини сплатили до державного бюджету 1646 млн гривень податку на додану вартість. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, ця сума перевищила минулорічні надходження на 336,6 млн гривень або на 25,7 %. Серед чинників, що сприяють зростанню надходжень, є підвищення ефективності адміністрування податку на додану вартість та активна протидія ризикам.          Крім того, електронний формат взаємодії з платниками ПДВ дозволяє швидко та якісно опрацьовувати подані документи та своєчасно запобігати формуванню фіктивного податкового кредиту.          «Застосовуючи сучасні технологічні рішення в процесі податкового супроводу, ми прагнемо створити більш сприятливі конкурентні умови для сумлінного бізнесу. Одним з інструментів для цього є Система моніторингу критеріїв оцінки ризиків, яка запобігає створенню мінімізаційних схем. Пріоритетом податкової служби є захист інтересів чесного бізнесу, адже саме підприємства реального сектору економіки наповнюють бюджети усіх рівнів», – підсумував Ігор Клим.      Майже 4 мільярди ПДФО сплатили платники Херсонщини

18 Жовтня, 2021 р., 08:15
Упродовж січня – вересня 2021 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету Херсонщини 582,3 млн гривень єдиного податку. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, ця сума перевищила минулорічні надходження на 71,8 млн гривень або на 14 %.
12 Жовтня, 2021 р., 09:39
Днями за організацією фахівців Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відбувся семінар для платників податків – юридичних та фізичних осіб – підприємців.

07 Жовтня, 2021 р., 11:36
         Державна податкова служба України проводить загальнонаціональне опитування платників податків щодо ставлення платників до органів ДПС.

06 Вересня, 2021 р., 09:53
Про право військовослужбовця на податкову знижку

01 Вересня, 2021 р., 09:54
В Чаплинській громаді дбають про наповнення бюджету

25 Серпня, 2021 р., 08:22
Чи можна уповноважити особу для подання «нульової» декларації?