11 Березня, 2019 р., 10:32
На весняних канікулах 06 березня 2019 року для вихованців гуртків комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» під керівництвом  Процун Інни Володимирівни та Маркіної Наталі Григорівни, організовано і проведено екскурсію до м.Херсон.
11 Березня, 2019 р., 09:32
09 березня 2019 року активна молодь селища Чаплинки, за ініціативи Молодіжної ради Чаплинської об»єднаної територіальної громади, підготували та провели заходи з нагоди святкування Масляної.
06 Березня, 2019 р., 08:31
2 березня, на початку весни, в Каланчацькій громаді відбувся ІІ Відкритий фестиваль – конкурс «Музика нас єднає». До участі в конкурсі було запрошено і учнів комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа».
04 Березня, 2019 р., 15:16
У перший день канікул, 1 березня, у музичній школі відбувся довгоочікуваний захід – лекція-концерт із кумедною назвою «Мульти – пульти і кіно». Небайдужих до музики з мультиків і кіно була повна зала.
04 Березня, 2019 р., 13:26
26 лютого 2019 року комунальний заклад Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» зібрав у своїх стінах палких шанувальників вокальної музики. Цього дня відбувся відкритий академічний концерт - відповідальна подія для учнів вокально – хорового відділу, їх батьків та викладачів. Цей концерт проходив під назвою «Родинне свято», на ньому звучали пісні про дідусів і бабусь, тат і мам.
28 Лютого, 2019 р., 16:33
28 лютого 2019 року на базі комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» відбулася туристсько-краєзнавча конференція учнівської молоді навчальних закладів Чаплинської селищної ради.  Конференція проведена з метою підтримки талановитої молоді, сприяння виховання патріотичних почуттів, любові до рідної землі, виховання дітей засобами краєзнавства, виявлення юних обдарувань та сприяння розвитку їх творчої особистості.
28 Лютого, 2019 р., 14:19
27 лютого 2019 року на базі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гончара відбулось розширене  засідання колегії Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації.
28 Лютого, 2019 р., 14:14
205-річницю від дня народження Т.Г.Шевченка – генія світового рівня, поводиря української нації, котрий рік поспіль відзначаємо конкурсом читців.
26 Лютого, 2019 р., 10:46
23 лютого 2019 року учень 10 класу ОЗ НВК «Чаплинська школа-гімназія» Шпакович Данило став переможцем обласної олімпіади з астрономії, виборовши 2 місце (учитель Скараєва С.І.);