Центр надання адміністративних послуг ( ЦНАП)

03 Січня, 2024 р., 19:57
Прохання до жителів, які зареєстровані на території Чаплинської територіальної громади для уточнення та актуалізації даних, звернутися до відділу «Центр надання адміністративних послуг» Чаплинської селищної ради.
18 Січня, 2022 р., 08:18
Протягом дванадцяти місяців 2021 року відділом «Центр надання адміністративних послуг» Чаплинської селищної ради, разом з віддаленими робочими місцями в старостинських округах та у сервісній зоні на КПВВ «Каланчак», обслуговано 21550 громадян: ЦНАП Чаплинка – 15534, ВРМ с. Червона Поляна – 592, ВРМ с.Магдалинівка – 690, ВРМ с. Скадовка – 699, ВРМ с. Першокостянтинівка –  592, ВРМ с. Балтазарівка – 783, ВРМ с. Кучерявоволодимирівка – 491, ВРМ с. Преображенка – 809, ВРМ на КПВВ «Каланчак» - 1360.
20 Грудня, 2021 р., 16:14
У відділі "Центр надання адміністративних послуг" Чаплинської селищної ради та віддалених робочих місцях адміністратора в старостинських округах запущено шеринг документів.
20 Жовтня, 2021 р., 13:33
Вже функціонує і доступна за посиланням: https://center.diia.gov.ua/. Даний онлайн ресурс призначений для отримання фізичними та юридичними особами інформації, необхідної для звернення до центрів надання адміністративних послуг (далі - центри), та забезпечення постійного підвищення якості надання адміністративних та інших публічних послуг у центрах. На Платформі Центрів Дія громадяни можуть: - дізнатися інформацію про роботу Центрів; - знайти та сформувати маршрут до найближчого до себе Центру; - перевірити ефективність Центрів на дашбордах; - залишити відгук про візит до Центру.