Інспектор праці

06 Жовтня, 2020 р., 15:08
В черговий раз звертаємо увагу роботодавців на недопущення використання незадекларованої праці. Фінансові ризики і наслідки використання незадекларованої праці значно перевищують витрати, які виникають у разі оформлення трудових відносин із працівниками відповідно до законодавства. Незадекларована праця наносить шкоду суспільству, державі та працівнику. Будьте свідомими громадянами, дотримуйтесь законодавства про працю.

13 Серпня, 2020 р., 14:37
До 31.08.2020 року Головним управлінням Держпраці у Херсонській області, за участю органів місцевого самоврядування, Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області  та Обласного центру зайнятості триватиме інформаційно-роз’яснювальна робота щодо важливості офіційного оформлення трудових відносин.

02 Липня, 2020 р., 10:14
     Питання виплати офіційної, прозорої зарплати сьогодні є дуже актуальним. Адже більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати неофіційну, вищу за мінімальну зарплатню. Трапляється, що зарплата працівника значно відрізняється від тієї, яка записана у відомості. Це з’ясовується згодом, у випадку коли працівнику потрібна довідка про доходи, наприклад, для отримання кредиту чи для пред’явлення у Пенсійний фонд при оформленні пенсії.
03 Березня, 2020 р., 15:29
7 порад для захисту від нової коронавірусної інфекції
30 Січня, 2020 р., 11:49
На виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука від 22 січня 2020 року № 2313/0/1-20  «Про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами» 30.01.2020 інспектором праці Чаплинської селищної ради серед суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, розмірів штрафів у 2020 році за порушення трудового законодавства, найманим працівникам роз’яснено переваги задекларованої праці.

10 Травня, 2019 р., 14:03
Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу. Саме дотримання письмової форми трудового договору при працевлаштуванні дає працівнику можливість здійснювати захист своїх трудових прав в разі невиплати або затримки у виплаті заробітної плати, а також інших порушеннях трудового законодавства з боку роботодавця.