!

09:15:45 30.03.2020

Шановні мешканці Чаплинки та Чаплинського району!

Правоохоронці вкотре хочуть нагадати, що кожен громадянин повинен усвідомлювати, що саме його відповідальна поведінка, дотримання правил карантину та особистої гігієни – це те, що може запобігти розповсюдженню коронавірусу і тим самим вберегти ваше життя та здоров’я, ваших рідних та близьких. Разом з тим, ми повинні бути згуртованими, допомагати людям похилого віку, які є найбільшою групою ризику, сусідам, а також тим, хто щодня працює, надаючи медичну допомогу хворим, забезпечуючи життєдіяльність наших  населених пунктів.

14:17:37 27.03.2020

До відома платників податків: зміни в роботі Центру обслуговування платників Чаплинської ДПІ

У зв'язку із запровадженням надзвичайної ситуації на всій території України внесено зміни у роботу Центру обслуговування платників Чаплинської державної податкової інспекції Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

09:00:18 27.03.2020

Повідомляємо, що віддалене робоче місце КПВВ «Каланчак» тимчасово припиняє свою роботу

Повідомляємо, що віддалене робоче місце КПВВ «Каланчак» відділу «Центр надання адміністративних послуг» Чаплинської селищної ради відповідно до протоколу засідання селищної комісії з питань ТЕБ і НС «Про невідкладні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-2019 на території Чаплинської селищної ради» від 26 березня 2020 року № 11 припиняє тимчасово свою роботу з 26 березня 2020 року на час дії карантину.

13:55:15 26.03.2020

Терміново !!! До відома !!!

З метою  консультування пацієнтів дистанційно надаємо контактні номери, за якими відбувається зв'язок з лікарем

16:03:25 25.03.2020

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ІНФОРМУЄ

Із метою організації недопущення поширення коронавірусу 2019-nCOV та проведенням попереджувальних заходів щодо захисту населення району від можливого інфікування повідомляємо про наступні заходи щодо обмеження особистого звернення громадян до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації:

19:56:54 19.03.2020