«Таврійський ярмарок» в м Нова Каховка Херсонської області

З 25 по 29 вересня 2019 року на виставкових площах торгово-розважального центру «Таврійський ярмарок» в м Нова Каховка Херсонської області буде проходити найбільша виставка-ярмарок Півдня України. ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

08:17 17.09.2019

Про зміну рахунків

Чаплинська державна податкова інспекція Новокаховського управління ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі  повідомляє, що з 05.08.2019 року набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 „Про затвердження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні”.

08:37 09.09.2019

Прийом громадян державним реєстратором відділу «Центр надання адміністративних послуг» Чаплинської селищної ради

09:16 03.09.2019

Шановні жителі! Громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети», в межах програми ДОБРЕ збирає пропозиції до бюджету Чаплинської об’єднаної громади на 2020 рік. Впливай на місцеву бюджетну політику - надай свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані кошти міського бюджету в наступному році! Бюджет селищної ради – це гроші громади, твої гроші!

15:28 22.08.2019

ЧЕКАЄМО НА ВАС!!!

День Незалежності славить  Україну – нашу державу,  Якою можна захоплюватися  І звати Великою по праву!

11:45 22.08.2019