Триває кампанія декларування доходів громадян

Чаплинська державна податкова інспекція Новокаховського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє мешканців міста, що з 1 січня по 1 травня 2019 року проходить кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2018 року.

08:48 11.03.2019

«Чаплинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади начальника відділу –адміністратора центру надання адміністративних послуг Чаплинської селищної ради.

17:33 28.02.2019