ЧАПЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ІНФОРМУЄ

«В травні 2019 року  жителя  смт Асканія-Нова, Чаплинського району, Херсонської області Р., 1989 року народження  було визнано винуватим у вчинені кримінального правопорушення, передбачено ч. 4 ст. 407 КК України  та призначено йому покарання у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі.

12:59 10.07.2019

ЧАПЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ІНФОРМУЄ

На Херсонщині продовжується формування нового 140-го окремого розвідувального батальйону морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Пунктом постійної дислокації батальйону визначено м. Скадовськ Херсонської області. Грошове забезпечення військовослужбовців підрозділів морської піхоти ВМС ЗС України виплачується в розмірі від 12000 грн.

11:45 10.07.2019

Шановні громадяни Чаплинської об’єднаної територіальної  громади!

Чаплинська селищна рада, звертає увагу всіх землевласників та землекористувачів, що плата за землю — це загальнодержавний податок, який справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності. Земельний податок — це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок і земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів. Орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності — обов’язковий платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою.

11:51 27.06.2019

Шановні громадяни, відділ земельних відносин Чаплинської селищної ради інформує!

Що на черговій  сесії селищної ради деяким громадянам не затверджено проекти землеустрою та технічні  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), для ведення особистого селянського господарства, із земель комунальної власності за межами населених пунктів Чаплинської селищної ради.

14:40 24.06.2019

«ЧАПЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ІНФОРМУЄ

Громадяни, які не мають посвідчення «водія», мають можливість безкоштовного навчання та отримання відповідного посвідчення в навчальних центрах Збройних Сил України, при укладанні контракту на військову службу в Збройних Силах України.

16:47 20.06.2019