Херсонська область, Каховський район

Коронавірус і антибіотики: небезпечна суміш

Як розповів на брифінгу міністр охорони здоров'я Максим Степанов, наразі в Україні збільшується навантаження на медичну систему, зростає кількість госпіталізованих через COVID — з підтвердженою хворобою або з підозрою. Наразі їх вже 28,5 тисяч.

14:45:21 27.11.2020

До уваги представників малого та середнього бізнесу!

В  Україні діє Державна кредитна програма «Доступні кредити 5-7-9%» запроваджена за ініціативи Президента України з метою спрощення доступу мікро- та малого бізнесу до банківського кредитування. Із умовами кредитування можна ознайомитися за посиланням

11:15:59 20.11.2020

Оголошення про оскарження рішення

Ухвалою Херсонського окружного адміністративного суду від 16 листопада 2020 року справа №540/2929/20 відкрито провадження в адміністративній справі за позовом Мартиновця Миколи Микитовича до Чаплинської селищної ради про визнання незаконним та скасування рішення Чаплинської селищної ради Чаплинського району Херсонської області № 674 від 11.01.2020 року «Про внесення доповнень до рішення сесії Чаплинської селищної ради».

12:40:26 19.11.2020

На базі Центру соціальних послуг продовжує функціонувати  Банк речей

На базі КУ «Центр соціальних послуг» Чаплинскої селищної ради продовжує функціонувати Банк речей (одяг, взуття, предмети першої необхідності) для громадян, що опинилися в складних життєвих обставинах.

10:30:57 06.11.2020

В Чаплинській ОТГ запрацювали «гарячі» телефонні лінії для звернень окремих категорій громадян

У Чаплинській селищній раді для виявлення потреб одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю, сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах працюють «гарячі» телефонні лінії:

16:31:43 05.11.2020

В Україні успішно працює Кризовий центр для жінок із дітьми «Місто Добра»

Багато мам проживають з дітьми за межею бідності, у страшних умовах, без елементарних необхідних речей. Часто складну ситуацію неможливо вирішити разово: грошима, речами чи словами підтримки.  Наприклад, деякі мами випускниці інтернатів чи мами, що самі виросли у неблагополучних сім’ях, не мають жодних навичок по догляду за дітьми, не розуміють моделі поведінки “мама-дитина”. Їх самих ніколи не обіймали і не любили, не вчили та не підказували, як потрібно варити їжу, утримувати побут.

11:00:16 04.11.2020