11 Березня, 2024 р., 17:46
Відповідно до вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімів», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» Чаплинська селищна військова адміністрація  проводить громадські обговорення щодо перейменування вулиць населених пунктів Чаплинської територіальної громади.
06 Вересня, 2023 р., 20:06
Щодо збереження ефективної системи оборони України, сформованої з 24 лютого 2022 року взаємодією централізованого забезпечення Міністерства оборони України та мережі понад 1000 джерел фінансування та обслуговування сил безпеки й оборони з місцевих бюджетів, щодо збереження мереживності й мобільності системи оборони України, яка змогла зупинити колись другу армію світу,
30 Березня, 2022 р., 08:06
Сьогодні ваша допомога як ніколи потрібна громаді. Просимо Вас, за можливості, сплачувати орендну плату за орендовані земельні ділянки комунальної власності. Адже нам всім потрібно дбати про наповнення селищного бюджету.