Оголошення

ЧАПЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ЗАПРОШУЄ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

На військову службу за контрактом  приймаються громадяни у віці від 18 до 60 років, які визнані придатними за станом здоров’я, мають відповідну фізичну підготовку, пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби, не мали судимості, з вищою, професійно-технічною або повною загальною середньою освітою.

08:17 08.05.2019

Чаплинська державна податкова інспекція Новокаховського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує

простили борг в 2018 році – задекларуйте доходи!          Чаплинська державна податкова інспекція Новокаховського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що відповідно до підпункту 164.2.17 ст. 164 Податкового кодексу (далі ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий платником податку як додаткове благо.

09:06 06.05.2019

УВАГА! З 2 травня вступають у дію нові рахунки для сплати ЄСВ!

З 2 травня 2019 року вступають у дію нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.

08:57 03.05.2019

Легалізація заробітної плати найманих працівників

Питання виплати офіційної, прозорої заробітної плати дуже актуальне, адже більшість працівників, іноді, свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати заробітну плату “в конвертах”.

08:15 26.04.2019