22 Липня, 2021 р., 09:55
Чаплинська селищна рада звертається до жителів громади з приводу наведення порядку на кладовищі біля захоронення рідних та близьких. Після тривалих дощів земля на місцях поховання та прилегла до них територія дуже осіла та заросла бур'янами.
21 Липня, 2021 р., 10:01
Амброзія полинолиста (лат. Ambrosia artemisifolia) - один з найпоширеніших городніх і садових бур'янів. Він зустрічається по всій Україні, зокрема, на узбіччях автодоріг, вздовж залізничних колій, на степових схилах, балках, в населених пунктах і навіть у заповідниках. Амброзія є великою проблемою для фермерів, засмічуючи посіви кукурудзи, овочів, виноградники.
20 Липня, 2021 р., 08:57
У В А Г А !!! Щоб отримати дотацію за бджолосім’ї потрібно до 1 жовтня подати пакет документів до Чаплинської селищної

08 Липня, 2021 р., 23:23
Для виконання вимог Законодавства України адміністрація ПП «РІН-АГРО» СПОВІЩАЄ про те, що на орендованих землях Чаплинської селищної ради в смт. Чаплинка в період з 09 липня до кінця липня проводитимуться обробки посівів засобами захисту рослин.

05 Липня, 2021 р., 16:17
Шановні землекористувачі та  землевласники для отримання податкового повідомлення-рішення (ППР) щодо сплати земельного податку просимо звертатись до Чаплинської селищної ради у відділ земельних відносин за адресою: смт Чаплинка, вул.Паркова, 40, 2-й поверх.