Оголошення

Про технічну перевірку територіальної системи централізованого оповіщення. Як діяти населенню почувши сигна звукової сирени

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року № 1076-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2019 рік», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 01 листопада 2019 року № 722 «Про підготовку та проведення комплексної перевірки системи централізованого оповіщення Херсонської області» в період з 11 по 13 листопада буде проведена технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із включенням електросирен 12 листопада 2019 року о 13 год. 37 хв та доведенням до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту дій населення почувши звуковий сигнал електросирени .

15:50 06.11.2019

18 жовтня в Чаплинській ОТГ вже вдруге пройде акція "Впливай на бюджет своєї громади".

Працівники фінансового відділу громади, депутати селищної ради, громадські активісти, в тому числі експерти Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети" будуть спілкуватись в декількох локаціях Чаплинки з мешканцями громади.

15:17 17.10.2019

Відкриття відділу «Центр надання адміністративних послуг» Чаплинської селищної ради Херсонської області.

Чаплинська селищна рада повідомляє, що 17.10.2019 року о 12 год. відбудеться урочисте відкриття відділу «Центр надання адміністративних послуг» Чаплинської селищної ради Херсонської області.

07:25 16.10.2019

УВАГА !