Запитай у Гіда !

19 Лютого, 2022 р., 09:00
Як оформити статус податкового резидента, довідку про відсутність заборгованості чи зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій без зайвого клопоту, розповість Гід з державних послуг.  Для вашої зручності підготували добірку фінансових держпослуг для бізнесу: 
08 Лютого, 2022 р., 16:37
Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді. 
04 Лютого, 2022 р., 09:56
Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.  Зібрали для вас добірку послуг паспортного столу на Гіді.
02 Лютого, 2022 р., 15:11
Для вашої зручності підготували добірку земельних дозвільних послуг на Гіді. Реєстрація земельної ділянки Реєстрація обмежень у використанні земель Внесення відомостей про межі частини земельної ділянки до Державного земельного кадастру Припинення права власності на земельну ділянку, у добровільній відмові  Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Довідка про наявність земельних ділянок Витяг про грошову оцінку земельної ділянки Відомості про землі в межах адміністративно-територіальних одиниць  Викопіювання кадастрової карти Довідка з узагальненою інформацією про землі Більше про те, де отримати державні послуги, дивіться наплатформі Дія.Центрів. Тут можна знайти найближчий Центр, залишити відгук, дізнатися робочі години, а також є навчання для працівників Центрів.
14 Січня, 2022 р., 13:33
Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку держпослуг для військовозобов’язаних та призовників, які українці найчастіше шукають. Для військовозобов’язаних:

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора