Херсонська область, Каховський район

Діяльність виконавчого комітету

Рішення сесії №8 «Про утворення виконавчого комітету селищної ради, визначення чисельності та затвердження його персонального складу»

Рішення сесії №42 «Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Чаплинської селищної ради VІІІ скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 27.12.2016 №8»

Рішення сесії №483 «Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Чаплинської селищної ради УІІ скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 27.12.2016 № 8.»

Рішення сесії №550 «Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Чаплинської селищної ради VІІ скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 27.12.2016 № 8»

Рішення сесії №9 «Про утворення виконавчого комітету Чаплинської селищноїради восьмого скликання»