A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Чаплинська громада
Херсонська область, Каховський район

Повідомлення про екологічні наслідки діяльності будівництва об'єктів

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ВІНДКРАФТ КАЛАНЧАК”

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ВІНДКРАФТ КАЛАНЧАК” (повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові код ЕДРПОУ 37390074 фізичної особи — підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті) інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

16:26:37 06.03.2019

Заява про екологічні наслідки діяльності. ТОВ «АП Зоря-Юг»

В 5 км на північний схід  від с. Кучерявоволодимирівка Чаплинського  району Херсонської області на землях, що знаходяться в оренді ТОВ «АП Зоря-Юг» на території Кучерявоволодимирівської сільської ради планується будівництво зрошувальної системи з використанням дощувальних машин кругової дії і, як наслідок зрошення сільськогосподарських культур. Площа зрошення – 438,9 га. Джерелом зрошення буде служити Перекопський канал. Водозабір і водоподача буде здійснюватися тимчасової насосною станцією, розташованою на ПК 170+10 Перекопського каналу. Тимчасова насосна станція обладнана електрифікованими  насосними агрегатами. Роботи по будівництву передбачають: -монтаж металевої платформи в перерізі Перекопського каналу з розміщеними на ній насосно-силовими агрегатами; - монтаж водозабору руслового типу з фільтруючими касетами; -будівництво господарського та польових трубопроводів із сталевих і поліетиленових труб; -будівництво регулюючих колодязів; -будівництво вузлів підключення дощувальної техніки. Фактори, що негативно впливають на стан навколишнього середовища - відсутні. Матеріали, що застосовуються при будівництві, відповідають екологічним стандартам і нормативам. Залишковий вплив від функціонування даного об'єкта вважати як незначне. З позитивних впливів - подача води на зрошення і, як наслідок, підвищення врожайності сільськогосподарських культур. Інформацію про заплановану діяльність, шляхи її реалізації можна отримати за адресою: Херсонська область, с Кучерявоволодимирівка, вул. Шкільна, 51. При експлуатації об'єкта замовник зобов'язується: -здійснювати експлуатацію об'єкта відповідно до чинних норм і правил у сфері охорони навколишнього середовища та техніки безпеки; -підтримувати побудований об'єкт в належному стані. Замовник зобов'язується в своїй діяльності

16:25:29 05.03.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь