Херсонська область, Каховський район

Соціальні служби інформують

ОСОБЛИВОСТІ ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ В ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД 2020/21 РОКУ

Відповідно до норм Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від             21 жовтня 1995 року  № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами) (далі - Положення), житлова субсидія призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальної норми житла, соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами і розміром обов’язкового відсотка платежу, визначеного в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

15:09:21 19.10.2020