Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту

14 Лютого, 2022 р., 15:56
Під час наради обговоримо алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади, обов’язковість дотримання всіх умов під час здійснення обробки полів засобами захисту рослин, питання відповідальності за неналежне використання аграріями агрохімікатів.
24 Грудня, 2020 р., 15:45
Шановні мешканці Чаплинської селищної громади!
20 Вересня, 2019 р., 13:29
         Чаплинська селищна рада  повідомляє, що з 1 травня 2019 року набув чинності Закон України “Про житлово-комунальні послуги ”, де статтями 14 (розділу ІV) та 19 ( розділу V) визначено обов’язок власників (співвласників) багатоквартирних житлових будинків  організувати технічне обслуговування, поточний та капітальний ремонти внутрішньобудинкових систем газопостачання з метою забезпечення оператором газорозподільчої системи (далі - Оператор ГРМ) безперервності та безпеки газопостачання.