Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту

Шановні абоненти власників (співвласників)  багатоквартирних житлових будинків  !

Чаплинська селищна рада  повідомляє, що з 1 травня 2019 року набув чинності Закон України “Про житлово-комунальні послуги ”, де статтями 14 (розділу ІV) та 19 ( розділу V) визначено обов’язок власників (співвласників) багатоквартирних житлових будинків  організувати технічне обслуговування, поточний та капітальний ремонти внутрішньобудинкових систем газопостачання з метою забезпечення оператором газорозподільчої системи (далі - Оператор ГРМ) безперервності та безпеки газопостачання.

13:29 20.09.2019