15 Квітня, 2019 р., 16:51
Талант завжди родом з дитинства. 12 квітня на базі комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр» відбувся традиційний огляд-конкурс дитячої та художньої творчості «Таврійський барвограй». Розпочався огляд переглядом виставки робіт декоративно-прикладного та  образотворчого мистецтва талановитих дітей.   Оригінальність різнобарвних експонатів викликало захоплення та приємні емоції  відвідувачів  виставки.
15 Квітня, 2019 р., 16:48
      У комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» вже стало доброю традицією – кожен рік в квітні проводити загальношкільний конкурс «Юні композитори».
15 Квітня, 2019 р., 14:14
 З січня поточного року, завдяки підтримки Чаплинського селищного голови Олексія Фаустова,  на базі ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів розпочав роботу гурток з тенісу настільного комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки». Не дивлячись на такий короткий термін тренувань, керівник гуртка, вчитель фізичної культури Сергій Гмиря разом зі своїми вихованцями вирішили прийняти участь у спортивних змаганнях з даного виду спорту за  програмою Х юнацьких  спортивних ігор Херсонщини 2019 року.
11 Квітня, 2019 р., 14:44
10 квітня 2019 року у дитячому відділі комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська центральна бібліотека», за підтримки селищного голови Фаустова Олексія Георгійовича та начальника відділу культури Чаплинської селищної ради Божко Тетяни Василівни, відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019».
09 Квітня, 2019 р., 15:14
06 квітня 2019 року в Херсоні відбулися Х юнацькі спортивні ігри Херсонщини з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2002-2003 років народження. Охочих позмагатися виявилося чимало – 11 команд Херсонської області.
02 Квітня, 2019 р., 16:59
1 квітня у Чаплинській об’єднаній територіальній громаді відбувся яскравий і масштабний захід        - Перша Чаплинська ліга сміху. Ініціатором і головними організаторами заходу були Чаплинський селищний голова Фаустов О.Г. та комунальний заклад Чаплинської селищної ради «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва».
02 Квітня, 2019 р., 15:59
30 березня 2019 року в рамках обласного фестивалю – конкурсу «Херсонський первоцвіт» вперше був проведений конкурс вокальних ансамблів.
02 Квітня, 2019 р., 14:07
Херсонський обласний центр народної творчості у червні цього року святкуватиме 75-річницю створення закладу, з цієї нагоди на базі «Херсонської світлиці» буде відкрито спільний арт-об’єкт «Рушник Херсонщини».
28 Березня, 2019 р., 14:58
У сучасному суспільстві, де переважають новітні комп’ютерні технології,  дуже складно заохотити дітей до читання книг та відвідування бібліотек. Саме тому працівники дитячого відділу комунального закладу Чаплинської селищної ради  «Чаплинська центральна бібліотека» розробляють різнопланові заходи для дітей дошкільного, молодшого, середнього та старшого шкільного віку. Ігри, аукціони, виставки, конкурси – усе це спрямовано на те, щоб привернути увагу дітей до бібліотеки, привити їм любов до читання книг.