Новини

 
25 Березня, 2022 р., 09:46
ФОПи 1—3 групи без найманих працівників на спрощеній системі оподаткування знову можуть сплатити податки в кілька кліків у застосунку «Дія». Від початку російського вторгнення в Україну служби нацбезпеки відключили всі держреєстри, щоб захистити дані українців. Спільно з ДПС вдалося відновити роботу комплексу реєстрів, що дотичні до податкових послуг.
25 Березня, 2022 р., 09:03
російські окупанти цинічно бомбардують Україну фосфорними бомбами. Білий фосфор викликає важкі опіки, аж до кісток та кісткового мозку. Тому інформуємо про дії у разі зіткнення з фосфорною небезпекою. Не торкайтеся руками частинок фосфору на шкірі або на одязі Рясно змочіть водою шкіру та одяг, якщо на них потрапив фосфор Обережно зніміть одяг, краще робити це прямо у воді або поливаючи уражені ділянки водою Обробіть рану содовим розчином Накладіть вологу пов'язку, її також бажано змочувати содовим розчином В жодному разі не використовуйте вату і перекис водню Якщо людина, яка отримала фосфорні опіки, перебуває у свідомості дайте їй будь-які знеболювальні та заспокійливі препарати При горінні фосфор також виділяє отруйні пари, для виведення токсичних речовин прийміть будь-який сорбент Пийте багато води, також можна вживати молоко та лужну негазовану воду. 
22 Лютого, 2022 р., 08:39
21.02.2022 року Чаплинська територіальна громада прийняла участь в установчій онлайн зустрічі, як потенційна громада в пілотному проєкті «Німецько-Український агрополітичний діалог» за підтримки Всеукраїнської Асоціації Громад.
18 Лютого, 2022 р., 11:50
Щорічно 20 лютого вся Україна вшановує людей, які не пошкодували свого життя заради майбутнього нашої країни. Саме в ці дні під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора