Новини

25 Червня, 2024 р., 07:00
Це нормально, що перший крок може наводити страх, нерозуміння, тому розкажемо поетапно: Етап 1: Наша ціль - це якість, а не кількість, тому ми надаємо можливість обрати самостійно вакансію, навіть якщо не маєш потрібного досвіду. Вакансії можна проглянути на нашому телеграм каналі - https://t.me/recruiting_sofua Етап 2: Телефонуйте на гарячу лінію 0800357174, заповнюйте анкету або звертайтеся до офісу за адресою: Київ, Оболонська набережна, 7. ⏰ Графік роботи: 9:00 - 18:00 Етап 3: Далі вас чекає попередня співбесіда з нашим рекрутером, де ви зможете розказати трошки про себе (де і на кого навчалися, ким працювали), будуть розглянуті питання, які викликають сумнів та інтерес. Хочемо відмітити, що вашідані не будуть передані третім сторонам. Після цього у вас буде час все обдумати та рухатися далі. Етап 4: Заключним етапом буде співбесіда з майбутньою командою, на якій ви закріпите всі попередні домовленості по обраній вакансії. При успішному проходженні співбесіди, заповнюємо потрібні документи, ви отримуєте відношення, яке гарантує приналежність до обраного підрозділу та на обрану вакансію. Етап 5: Прибуття у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для проходження ВЛК та оформлення документів для мобілізації чи контракту. ВАЖЛИВО Ми маємо свої власні навчальні центри, на яких ви проходитимете підготовку. Тож не зволікайте. Можливо наша зграя чекає саме на ВАС!
20 Червня, 2024 р., 17:24
Ветерани й ветеранки, а також військові та їхні родини можуть пройти безоплатний курс "Основи роботи з базами даних", який є спільним проєктом Українського ветеранського фонду, Lobby X та ІТ-компанії SoftServe. Знання, отримані під час курсу, допоможуть проєктувати та керувати базами даних, писати SQL-запити, а також продовжити навчання за будь-яким напрямом розробки. “Наразі це вже п’ята програма, яку підтримує Український ветеранський фонд, що надає ветеранам та їхнім родинам комплексну можливість навчання та працевлаштування. Це один із важливих етапів переходу до цивільного життя для наших захисників та захисниць, а також підтримка для родин ветеранів, які шукають нових можливостей самореалізації. Крім того, отримані навички в ІТ сфері можна буде застосовувати з користю для зміцнення оборони країни”, — каже Руслана Величко- Трифонюк, виконуюча обов’язки виконавчої директорки Українського ветеранського фонду. У програмі курсу: ● загальна інформація про системи управління базами даних; ● зв’язок «клієнт-сервер»; ● нормальні форми, денормалізація; ● зв’язки між таблицями; ● основні типи даних; ● функції; ● тригери; ● soft skills – навички, потрібні для роботи в ІТ-індустрії; ● поради з пошуку роботи, підготовка резюме тощо. Формат навчання: ● заняття відбуватимуться двічі на тиждень, у понеділок та четвер, з 18:00 до 20:00, на платформі Zoom. Досвідчені ментори розповідатимуть теоретичні основи, а також розбиратимуть практичні роботи і задаватимуть домашнє завдання. Лекції будуть доступні в записі для тих, хто не зміг приєднатися онлайн. Старт курсу – 9 липня, тривалість – 8 тижнів. Що потрібно для навчання: ● ноутбук (компʼютер), доступ до інтернету, час для виконання домашніх занять. Учасники та учасники, які успішно завершать курс, отримають сертифікат. Зареєструватися на курс можна до 2 липня, заповнивши форму: https://cutt.ly/VepVRrEC
06 Червня, 2024 р., 13:00
06 липня 2024 року відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум “Державотворець: молодь у відновленні держави”. Учасниками заходу стануть понад 500 молодих людей, що будуть відібрані з усієї країни за результатами конкурсу. Під час форуму буде оголошено про початок відбору молоді для участі в освітньопрофесійному курсі, що запланований на серпень цього року. Кращі випускники програми будуть направлені для проходження стажування з можливістю подальшого працевлаштування в органи державної влади. Просимо сприяти поширенню інформації про Всеукраїнський молодіжний форум “Державотворець” серед зацікавлених осіб. Реєстрація на форум здійснюється за посиланням: http://surl.li/ugajj  
04 Червня, 2024 р., 10:00
Щорічно 4 червня відзначають Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії. Його запровадила Генеральна Асамблея ООН. В Україні пам’ятну дату ― День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації, ― заснували у червні 2021-го року за рішенням Верховної Ради. "За" проголосували 308 народних депутатів. Того ж року вперше вшанували пам’ять загиблих неповнолітніх українців.
23 Травня, 2024 р., 06:27
Фонд родини Богдана Гаврилишина оголошує про набір учасників/ць на програму «Молодь змі(ц)нює Україну». Мета програми – допомогти молоді вдосконалити знання проєктного менеджменту, розвинути й підсилити навички взаємодії в команді, та залучити до спільноти однодумців.
22 Травня, 2024 р., 10:30
Сучасний ринок азартних розваг є різноманітним: гра в казино, ставки на спортивні події, гральні автомати та азартні ігри в Інтернеті. Головна особливість азартних ігор полягає в тому, що результат визначається випадково, і гравці не впливають на нього. Саме цей елемент ризику та невизначеності дає грі особливого інтересу.
22 Травня, 2024 р., 07:38
Міжнародна гуманітарна організація CARE попереджає про шахрайство щодо надання фінансової допомоги/
19 Травня, 2024 р., 08:00
День пам'яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму.
18 Травня, 2024 р., 15:00
07 травня 2024 року у Всеукраїнському молодіжному центрі відбулась презентація освітнього серіалу «Інклюзивна молодіжна робота», який є результатом роботи з інклюзією, що активізувалася завдяки ініціативі першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів». Серіал представляє собою важливий інструмент в молодіжній роботі, який допоможе ефективно залучати молодь до своїх проєктів і заходів, а також розкриє основні методи роботи з різними молодіжними групами, зокрема, з молоддю, яка має інвалідність. Серіал складається з вісімнадцяти серій-відеолекцій, які надають практичні поради щодо аспектів створення безпечного і доступного молодіжного простору. Додатково інформуємо, що створення серіалу є спільною ініціативою громадської організації «Рада жінок Донеччини», Фонду ООН у галузі народонаселення, Регіонального офісу UNFPA у Східній Європі та Центральній Азії за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства цифрової трансформації України та Радниці-Уповноваженої Президента України з питань безбарʼєрності. Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота» доступний на платформі «Дія.Освіта» українською та англійською мовами за посиланням: https://bit.ly/43PCYBo.
18 Травня, 2024 р., 10:00
Державна служба зайнятості пропонує роботодавцям ряд компенсаційних програм для підтримки та розвитку бізнесу. Серед них:

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора