Університет III віку

В Україні навчання людей похилого віку є інноваційним проектом, що має на меті впровадження та практичну реалізацію принципу навчання впродовж всього життя. Люди старшого віку - це ті, хто готується до виходу на пенсію або вже має статус пенсіонера. Сьогодні концепція навчання впродовж всього життя прийнята і здійснюється в більшості розвинутих країн світу.

Це особливо важливо для вирішення проблем людей старшого віку, покращення якості їх життя, збереження та формування їх активної життєвої позиції. Тому в "Університеті третього віку" показано переваги, задоволення, користь і нові горизонти, що відкриваються завдяки безперервному навчанню.

«Університет Третього віку» – це інноваційний проект, що має на меті впровадження та практичну реалізацію принципу навчання впродовж всього життя. Та це не просто навчання, це такий собі згуртований клуб за інтересами для літніх людей. Адже саме тут наші слухачі мають змогу обрати щось із творчого, правового, мовленнєвого спілкування, здорового способу життя та інноваційно-технологічного напрямку. Все залежить від їхнього вибору та бажання.

2 квітня 2012 року на базі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг» було створено « Університет Третього віку».

Місце проведення: відділення соціально-побутової адаптації територіального центру СО  (надання соціальних послуг).

Слухачі:

• громадяни похилого віку,
  • інваліди,
  • хворі(з числа працездатного віку на період до встановлення групи інвалідності),
  • громадяни, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Факультети :

1. Здорового способу життя,
  2. Соціально-побутової адаптації.

Группа: 25 слухача.

Тривалість заняття : до 45 хв.

Періодичність: два заняття на місяць.