Бюджет участі

Рішення сесії №645 «Про затвердження Положення про партиципаторне бюджетування (Бюджет участі) в Чаплинській об’єднаній територіальній громаді та Програми реалізації партиципаторного бюджету (Бюджету участі) в Чаплинській об’єднаній територіальній громаді на 2020 рік.»

додатки до положення (Word)

Консультація по БУ_Чаплинка

Встановлення підсумків голосування та визначення проектів-переможців, які будуть фінансуватися в рамках Програми реалізації партиципаторного бюджету (Бюджету участі) у Чаплинській об’єднаній територіальній громаді на 2020 рік!!!

25 червня 2020 року комісія з питань «Бюджету участі» остаточно сформувала кінцевий перелік проектів, які методом голосування з 22 травня 2020 по 20 червня 2020 року та встановленням підсумків голосування визначені проектами-переможцями:

16:29:47 25.06.2020