10 Липня, 2019 р., 14:39
Повідомляємо, що відповідно до ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги», Центр надання адміністративних послуг – це постійно діючий робочий орган або структурний підрозділ місцевої державної адміністрації або органу місцевого самоврядування, у якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.
08 Липня, 2019 р., 09:23
Заслухавши інформацію голови Чаплинської селищної виборчої комісії Біляєвої А.М. про підсумки додаткових виборів депутатів Чаплинської селищної ради УІІІ скликання 30 червня 2019 року, керуючись ст. 45, ч. 2 ст. 46, ст.49 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 9 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 85 Закону України «Про місцеві вибори», ст. 8-3 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», селищна рада вирішила :
01 Липня, 2019 р., 08:32
Комунальний заклад Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно – мистецький Центр» за підтримки Чаплинського селищного голови Олексія Георгійовича Фауста, 28 червня 2019 року провів урочисто святкову програму, присвячену одному з найголовніших Державних свят – Дню Конституції України і одному з найяскравіших свят літнього циклу – Дню молоді!
21 Червня, 2019 р., 14:35
22 червня 2019 року, за підтримки селищного голови            О.Г. Фаустова, у Чаплинській громаді відбулось відзначення Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні, встановленого Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245.
19 Червня, 2019 р., 11:09
Питання - чи потрібно проводити профорієнтаційну роботу з учнями 4 - 7 класів риторичне. Звичайно треба. Але більше у ігровій формі чи у вигляді цікавих екскурсій на підприємства. Адже саме у цьому віці діти з широко розплющеними очима, відкритими ротиками та серцями сприймають інформацію, яку надають оточуючі. Розширення знань про світ професій є дуже корисним.                     Перші тижні літа учні багатьох шкіл відвідують пришкільні табори відпочинку та оздоровчі майданчики. Користуючись нагодою, фахівці з профорієнтації Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості  Горбунова Вікторія та Модіна Світлана  провели  низку заходів для учнів 4 - 8 класів шкіл району, що включали ігри, конкурси, вікторини, квести та екскурсії.
18 Червня, 2019 р., 11:16
15-16 червня 2019 року на базі пансіонату «Море-Divan», смт Залізний Порт, Голопристанського району, Херсонської області відбувся відкритий фестиваль молодіжних культур «Екстрим», організаторами якого є Херсонський обласний Центр народної творчості.
12 Червня, 2019 р., 16:36
Соціальна робота із особами та сім’ями, що перебувають у складних життєвих обставинах – один із основних напрямків діяльності комунальної установи «Центр соціальних послуг» Чаплинської селищної ради.
12 Червня, 2019 р., 13:44
В Чаплинці пройшли заходи в рамках Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею.