31 Травня, 2019 р., 17:39
         Справжнє свято музики подарували глядачам викладачі та учні комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» під час звітного концерту «Мрії збуваються», який відбувся 30 травня 2019 року, за підтримки Чаплинського селищного голови Фаустова О.Г, у великій залі комунального закладу «Чаплинський культурно-мистецький центр». У концерті прийняло участь 85 юних виконавців та музикантів.
28 Травня, 2019 р., 08:15
26 травня 2019 року за підтримки селищного голови Олексія Георгійовича Фаустова та начальника відділу культури Чаплинської селищної ради Тетяни Василівни Божко до нашого чарівного селища Чаплинка завітала неперевершена народна артистка України Алла Кудлай з програмою «Тобі, сину».
28 Травня, 2019 р., 08:11
26 травня 2019 року на базі історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії» Голопристанського району відбувся обласний етно-фольк-фест «Перлина степу».
21 Травня, 2019 р., 12:26
У Чаплинській громаді відбувся профорієнтаційний захід «Обери свій шлях до успіху»
20 Травня, 2019 р., 17:00
З 2003 року, в третю суботу травня, в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003  від 19 квітня 2003 року. У День Європи мешканці України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
20 Травня, 2019 р., 16:54
18 травня 2019 року у місті Умань відбувся ХІ Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтва та театрів мод «Квітуча країна». Від Чаплинської громади у фестивалі прийняв участь колектив студії сучасного танцю «Азарт» комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр», керівник Леся Нірода.
17 Травня, 2019 р., 11:32
Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. У цей день по всьому світу лунають українські пісні, організовуються акції, паради вишиванок та різноманітні флешмоби. Обов’язковим у цей день для кожного свідомого українця є одягання вишиванки, як символу національної єдності.
17 Травня, 2019 р., 10:11
Чаплинка долучилась до Всеукраїнської акції до Дня пам’яті померлих від СНІДу.
16 Травня, 2019 р., 09:58
 Відповідно до наказів відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради № 104 від 09.04.2019 року «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року», № 127 від 22.04.2019 року «Про створення комісії з перевірки готовності таборів відпочинку з денним перебуванням», № 134 від 03.05.2019 року «Про проведення обстеження таборів з денним перебуванням», з метою перевірки готовності таборів відпочинку з денним перебуванням дітей до роботи влітку 2019 року створено комісію у складі: голови комісії – заступника Чаплинського селищного голови Яшного О.М., членів комісії: спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради Жолобатої О.О., в.о. начальника комунальної установи «Фінансово-господарська  група із централізованого обслуговування закладів та установ освіти Чаплинської селищної ради» Кіналь П.В., начальника Чаплинського районного сектору Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області Щукіна О.В., в.о.начальника Чаплинського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Дячука В.П., методиста методичного центру відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради Збризького С.І.          15 травня 2019 року комісією здійснено перевірку готовності таборів відпочинку з денним перебуванням дітей Чаплинської громади до роботи влітку 2019 року.
13 Травня, 2019 р., 15:54
З метою виховання у населення області патріотичного ставлення до духовної спадщини українського народу, популяризації музичних творів, що відображають визвольну боротьбу українського народу за волю і незалежність у різні часи, оновлення репертуару жанрових колективів, на базі комунального закладу «Горностаївський селищний Будинок культури» 11 травня 2019 року відбувся щорічний обласний конкурс військово-патріотичної пісні «Опалені війною».