21 Листопада, 2019 р., 16:05
20 листопада 2019 року в м. Херсоні на базі Херсонської академії неперервної освіти відбувся фінал обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини».  Як наголосила директор ХОБД ім.. Дніпрової  Чайки Анна Іванівна Бардашевська така  бібліотечна акція започаткована і успішно діє лише в Херсонській області.
14 Листопада, 2019 р., 14:01
14 листопада 2019 року менеджер Програми ДОБРЕ Загорулько Анна презентувала результати оцінювання громади за спеціальною  методологією з вирахуванням  Індексу колегіальної муніципальної спроможності (PMCI). Чаплинська об'єднана територіальна громада в 2019 році набрала 46 балів. Це вже третя оцінка за цією методологією, в 2018 році ми отримали  36 балів, а в 2017 році було 9 балів. Є над чим працювати, покращувати та реалізовувати в дію.
08 Листопада, 2019 р., 14:29
07 листопада 2019 року селищний голова Фаустов Олексій Георгійович поділився враженнями з депутатами, начальниками відділів та бажаючими дізнатися про візит до Сполучених Штатів Америки.
01 Листопада, 2019 р., 08:52
Понад 76 років тому Друга світова війна забрала та скалічила мільйони життів людей у всьому світі. Величезною трагедією ця війна стала для нашої країни, яка внаслідок ворожої окупації втратила п’яту частину свого населення і залишилася майже вщент зруйнованою.
22 Жовтня, 2019 р., 10:50
         18 жовтня 2019 року у селі Червона Поляна, за підтримки голови Чаплинської селищної ради Фаустова О.Г., відбулося святкове дійство – День народженння села.
18 Жовтня, 2019 р., 15:10
Працівники фінансового відділу громади, депутати селищної ради, громадські активісти, в тому числі експерти Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети" спілкувались змешканцями громади в декількох локаціях Чаплинки. Представили новий варіант "Бюджету для громадян", надавали відповіді на питання стосовно бюджетного процесу, а також збирали пропозиції щодо бюджету на наступний рік.
18 Жовтня, 2019 р., 13:26
В Чаплинській ОТГ пройшли заходи до Дня боротьби з торгівлею людьми, а саме вуличні акції, групові та індивідуальні консультації, що супроводжувались розповсюдженням просвітницьких матеріалів, робочі зустрічі з партнерськими організаціями, що працюють в зазначеному напрямку.