«Ігри патріотів Херсонщини – 2021»

Дата: 23.11.2021 09:18

19 листопада 2021 року відбувся фінал обласного інтелектуального турніру  «Ігри патріотів Херсонщини – 2021».

Від Чаплинської громади у фіналі взяли участь переможці ІІ етапу Конкурсу:

Савелій Літвін - учень 5 класу Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Ростислав Мальченко - учень 7-А класу ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів;

Владислав Войлоков - учень 9-А класу ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів.

Для переможців ІІ етапу о 12.00 розпочалось фінальне тестування Турніру на гугл-формах. У кожній віковій категорії на учасників очікували цікаві запитання про рідну Херсонщину. Тестування було відкритим упродовж 15 хвилин. Учасники мали обирати правильні відповіді і позначати їх у відповідному полі.

Цього ж дня о 14 годині на платформі ZOOM-конференції відбулося урочисте нагородження переможців обласного турніру. Була цікава святкова програма, як для дітей, так і для дорослих. Проводилися цікаві ігри, за які можна було отримати цінні подарунки.

Дякуємо колегам Херсонської обласної бібліотеки для дітей за організацію та проведення таких урочистостей!