Запроваджуємо систему НАССР

Дата: 29.11.2021 10:20

Не новина, що у системі організації харчування в закладах освіти відбуваються великі зміни. Запроваджуються нові правила і закони, нове відношення до реалізації принципів харчування. Усьому потрібно вчитися заново. Тому й запросили до Чаплинського ясел-садка №1 «Вишенька» для проведення навчання із персоналом спеціаліста Чаплинського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області  Юрчака  Віктора Віталійовича, який надав практичну допомогу тим, хто має відношення до організації харчування в закладі.
      Дякуємо Віктору Віталійовичу за надані практичні поради, а начальнику управління  Лехкодеру М.Г.  за надану можливість отримати кваліфіковану допомогу.