У населених пунктах Чаплинської громади відбулися заходи з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодоморів

Дата: 29.11.2021 12:00

Щороку, в четверту суботу листопада, Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років, який забрав життя близько 10 мільйонів наших громадян.

Працівниками закладів культури громади підготовлено та проведено різнопланові тематичні заходи з залученням жителів населених пунктів.

Були проведені мітинги-реквієми, церемонії покладання квітів до пам’ятних знаків, панахиди за померлими. Розміщено інформаційні матеріали на сторінках у соціальних мережах закладів культури.

У бібліотеках громади з 25 по 29 листопада діяли інформаційні книжково-ілюстраційні виставки для відвідувачів.

27 листопада о 16.00 години мешканці населених пунктів нашої громади долучилися до участі у Всеукраїнській акції «Запали свічку», запаливши у вікні своєї домівки свічку як символ пам’яті та віри у майбутнє.

Нашим  спільним  обов'язком  є  гідно  вшанувати  вбитих  голодом  жертв комуністичного  режиму  і  передати  пам’ять  про трагедію наступним  поколінням.