30 Жовтня, 2017 р., 16:44
27 жовтня 2017 року працівниками дитячого відділу комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська центральна бібліотека» було проведено ІІ етап обласного міжвідомчого інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини». На конкурсі змагалися учасники з 8 шкіл Чаплинської громади.
30 Жовтня, 2017 р., 16:40
27 жовтня 2017 року комунальним закладом Чаплинської селищної ради сумісно з фахівцями громади та районними службами здійснено черговий виїзд до населених пунктів Чаплинської громади для роз`яснення законодавства, надання допомоги населенню.
27 Жовтня, 2017 р., 22:27
         26 жовтня 2017 року, за підтримки Чаплинського селищного голови Фаустова О.Г.,  в спортивній залі та на стадіоні комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки» відбулися зональні обласні змагання дитячих спортивних ігор «Старти надій» за програмою обласної Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів 2017-2018 навчального року.
27 Жовтня, 2017 р., 22:22
26 жовтня 2017 року на базі комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» відбулася конкурсно-розважальна програма «Супер Бабуся».
27 Жовтня, 2017 р., 11:22
         Чаплинська об»єднана територіальна громада приймає участь у програмі DOBRE («Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»), яка спрямовує технічну і фінансову допомогу на місцевий рівень, допомагає громадам зростати та процвітати шляхом посиленого місцевого самоврядування і створення кращих умов для розвитку, навчає, як краще управляти ресурсами, підвищити якість комунальних послуг тощо.
27 Жовтня, 2017 р., 08:26
Відповідно до календаря спортивних заходів з вільної боротьби на                2017 рік, 21 жовтня  в м. Берислав відбувся IХ міжобласний турнір з вільної боротьби на призи майстра спорту міжнародного класу Нечипуренко Олексія Олександровича.
26 Жовтня, 2017 р., 18:15
З метою організації змістовного дозвілля, що спрямовано на формування в учнів фізичного, соціального та духовного здоров’я, удосконалення фізичної та психологічної підготовки, ведення активного способу життя, підвищення соціальної активності та залучення учнів до занять фізичною культурою, а також з метою пропаганди здорового способу життя, 17 жовтня 2017 року у м. Нова Каховка на базі стадіону «Енергія» було проведено змагання з легкоатлетичного кросу за програмою обласної Спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів 2017-2018 навчального року, у яких взяли участь 19 команд Херсонської області.
25 Жовтня, 2017 р., 14:05
У Чаплинській об»єднаній територіальній громаді розпочато роботу стосовно виїздів до населених пунктів Чаплинської громади за участі фахівців громади та районних служб для роз»яснення законодавства, надання допомоги населенню.
25 Жовтня, 2017 р., 14:02
Чаплинською громадою взято участь у проекті Товариства Червоного Хреста України «Психосоціальна підтримка населення»