19 Травня, 2017 р., 21:53
18 травня 2017 року Чаплинською об"єднаною територіальною громадою взято участь у практикумі із застосування законодавства в Херсонському регіональному відділенні Асоціації міст України у м.Херсон на тему: «Організація надання первинної медичної допомоги та забезпечення соціального захисту населення в об"єднаній територіальній громаді»          Учасники практикуму: представники об"єднаних територіальних громад, керівники медичних закладів та закладів соціального обслуговування.
19 Травня, 2017 р., 13:10
У Чаплинській громаді проведено захід «Забуттю не підлягає» щодо відзначення Дня жертв політичних репресій та Дня скорботи і пам»яті жертв депортації кримськотатарського народу
16 Травня, 2017 р., 10:09
12-14 травня 2017 року на території історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії» Голопристанського району Херсонської області проходив  зліт юних туристів-краєзнавців Херсонської області.
16 Травня, 2017 р., 10:04
11 травня 2017 року в історико-розважальному комплексі «Зелені хутори Таврії» (м. Гола Пристань) відбулися змагання інноваційного проекту для учнівської молоді «Обласний профіквест «В долонях степу та Дніпра».
16 Травня, 2017 р., 09:58
Яскравою подією в низці травневих свят у Горностаївському районі стало проведення ХІІ обласного фестивалю-конкурсу воєнно-патріотичної пісні «Опалені війною». Цього року він проводився 13 травня. Горностаївський районний Будинок культури, де і проходив фестиваль-конкурс, радо зустрічав учасників з 14 районів області та міст Херсона, Нової Каховки, Каховки.
12 Травня, 2017 р., 13:38
11 травня 2017 року у комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький центр» відбулися урочистості та концертна програма, присвячені 3-річчю формування 21-го окремого мотопіхотного батальйону «Сармат», підпорядкованому 56 окремій мотопіхотній бригаді.
12 Травня, 2017 р., 13:35
11 травня 2017 року Радою Міністрів Європейського Союзу ухвалено остаточне рішення про скасування візових вимог для громадян України.