10 Листопада, 2017 р., 15:04
10 листопада 2017 року на базі комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський будинок творчості дітей та юнацтва» проведено ІІ етап щорічного обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна».  У конкурсі прийняли участь  50 дітей з 9 навчальних закладів Чаплинської громади.
03 Листопада, 2017 р., 20:39
                                                    «Життя людини до тих пір має цінність,
30 Жовтня, 2017 р., 16:44
27 жовтня 2017 року працівниками дитячого відділу комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська центральна бібліотека» було проведено ІІ етап обласного міжвідомчого інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини». На конкурсі змагалися учасники з 8 шкіл Чаплинської громади.
30 Жовтня, 2017 р., 16:40
27 жовтня 2017 року комунальним закладом Чаплинської селищної ради сумісно з фахівцями громади та районними службами здійснено черговий виїзд до населених пунктів Чаплинської громади для роз`яснення законодавства, надання допомоги населенню.
27 Жовтня, 2017 р., 22:27
         26 жовтня 2017 року, за підтримки Чаплинського селищного голови Фаустова О.Г.,  в спортивній залі та на стадіоні комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки» відбулися зональні обласні змагання дитячих спортивних ігор «Старти надій» за програмою обласної Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів 2017-2018 навчального року.
27 Жовтня, 2017 р., 22:22
26 жовтня 2017 року на базі комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» відбулася конкурсно-розважальна програма «Супер Бабуся».
27 Жовтня, 2017 р., 11:22
         Чаплинська об»єднана територіальна громада приймає участь у програмі DOBRE («Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»), яка спрямовує технічну і фінансову допомогу на місцевий рівень, допомагає громадам зростати та процвітати шляхом посиленого місцевого самоврядування і створення кращих умов для розвитку, навчає, як краще управляти ресурсами, підвищити якість комунальних послуг тощо.
27 Жовтня, 2017 р., 08:26
Відповідно до календаря спортивних заходів з вільної боротьби на                2017 рік, 21 жовтня  в м. Берислав відбувся IХ міжобласний турнір з вільної боротьби на призи майстра спорту міжнародного класу Нечипуренко Олексія Олександровича.
26 Жовтня, 2017 р., 18:15
З метою організації змістовного дозвілля, що спрямовано на формування в учнів фізичного, соціального та духовного здоров’я, удосконалення фізичної та психологічної підготовки, ведення активного способу життя, підвищення соціальної активності та залучення учнів до занять фізичною культурою, а також з метою пропаганди здорового способу життя, 17 жовтня 2017 року у м. Нова Каховка на базі стадіону «Енергія» було проведено змагання з легкоатлетичного кросу за програмою обласної Спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів 2017-2018 навчального року, у яких взяли участь 19 команд Херсонської області.