В Чаплинці пройшли заходи в рамках Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею.

Дата: 12.06.2019 13:44
Кількість переглядів: 629

В Чаплинці пройшли заходи в рамках Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею.

Спеціалісти комунальної установи «Центр соціальних послуг» Чаплинської селищної ради провели акцію «Ні дитячій праці» на базі опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа I-III  ступенів.

Всесвітній день боротьби з дитячою працею, який  відзначають  12 червня, започатковано Міжнародною організацією праці, яка бореться з проявами експлуатації дітей на різних рівнях.

Такі види дитячої праці, як виснажлива й надмірно тривала праця дітей у домашньому господарстві, робота у промисловості, в установах та організаціях, яка не відповідає фізичним та розумовим здібностям дітей, шкодить їхньому здоров`ю, заважає навчанню та розвитку дитини, робота у сімейному бізнесі, яка перебуває поза громадським та державним контролем, чим створюються передумови для перетворення такої праці у найгірші форми, робота на вулиці у несприятливих погодних умовах, часто — у несприятливому соціальному оточенні (миття автомашин, вулична торгівля, жебракування тощо), суперечать законодавству нашої держави.

Потрібно враховувати, що не всі види праці шкідливі для дітей. З раннього віку багато дітей допомагають по господарству, виконують окремі доручення дорослих або працюють разом з батьками на власній фермі (ділянці) чи в родинному бізнесі. Підростаючи, вони перебирають на себе певні легкі види праці і навчаються якійсь професії в традиційних галузях господарства. Таким чином, вони засвоюють корисні трудові навички та ставлення до праці, що знадобиться їм як майбутнім працівникам та повноцінним членам суспільства. Легка праця за умови постійного і ретельного моніторингу може стати важливою складовою процесу соціалізації та розвитку дитини, що навчить їх брати на себе відповідальність і відчувати гордість за власні досягнення. Звичайно, така робота повністю не позбавлена ризику, проте не її мають на увазі, коли йдеться про дитячу працю.

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано