29 Вересня, 2017 р., 11:23
26 вересня 2017 року на передодні всесвітнього Дня туризму Чаплинською громадою, комунальноим закладом Чаплинської селищної ради «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» було організовано виїзний семінар-практикум відповідальних за туристсько-краєзнавчу, військово-патріотичну роботу та завідуючих музеями у навчальних закладах Чаплинської об»єднаної територіальної громади. Учасники семінару виїздили до смт. Горностаївка, щоб обмінятися досвідом організації туристсько-краєзнавчої роботи, національно-патріотичного виховання учнівської молоді та музейної справи, та для підвищення фахової майстерності.
20 Вересня, 2017 р., 15:06
Чаплинська селищна рада, відділ освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради, педагогічні колективи шкіл Чаплинської об'єднаної територіальної громади висловлюють слова великої вдячності, найщирішої подяки депутатам Верховної Ради України Співаковському О.В., Негою Ф.Ф., голові Херсонської обласної державної адміністрації Гордєєву А.А.,  начальнику управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації Криницькому Є.А. за підтримку та допомогу у поверненні коштів внаслідок неправильного розподілу освітньої субвенції між громадами Чаплинського району.
19 Вересня, 2017 р., 07:34
15 вересня 2017 року переможці ІІІ етапу щорічного обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед учнівської молоді Чаплинської територіальної громади «Таврійський барвограй»  доторкнулися до чарівного світу таланту, творчості та краси. Саме в цей день у м. Херсон відбувся Гала-концерт «З Україною в серці», присвячений Дню міста.
11 Вересня, 2017 р., 13:27
Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту.
28 Серпня, 2017 р., 11:14
         Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа, безсумнівно, відноситься і День Незалежності України, що відзначається  щорічно 24 серпня…
28 Серпня, 2017 р., 10:12
Прапор України – це найдорожчий символ свободи, віри і сили українського народу.
30 Червня, 2017 р., 08:39
      Спільна праця завжди приносить задоволення. Ось так із задоволенням 24 червня 2017 року на площі 200-річчя Чаплинки, за підтримки Чаплинського селищного голови Фаустова О.Г., установами Чаплинської селищної ради, а саме: відділом культури, відділом освіти, молоді та спорту, комунальним закладом «Чаплинський культурно-мистецький центр», комунальним закладом «Чаплинський будинок творчості дітей та юнацтва»,  комунальним закладом «Чаплинська дитяча музична школа», Чаплинською спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів, НВК «Чаплинська школа-гімназія» були проведено свято до  Дня Конституції України та Дня Молоді.
20 Червня, 2017 р., 11:19
У Чаплинській громаді змагалися юні туристи і краєзнавці