06 Грудня, 2017 р., 11:32
Збройні сили України — Слава, гордість, міць країни! Захищають мир, свободу Служать рідному народу! Щира шана і подяка Хлопцям, молодим солдатам, Що строкову службу чесно Сприйняли, як борг почесний! Матері й батьки шановні Вихованням послідовним Відчуття патріотизму І повагу до Вітчизни У серцях синів зростили — Вартувати відпустили Мирну, вільну і єдину Незалежну Україну! Тож вшануймо в день святковий Всіх без винятку військових! Завдяки їх чесній службі Живемо у мирі, дружбі! Адже мир тоді панує, Коли армія чатує!
06 Грудня, 2017 р., 08:38
В Херсонському обласному палаці молоді та студентів для військовослужбовців Херсонської області відбувся святковий концерт з нагоди професійного свята – Дня Збройних Сил України.
04 Грудня, 2017 р., 15:58
Наразі у Києві проходить ІІ Всеукраїнський форум об'єднаних громад «Ініціативи, що змінюють життя», організований Асоціацією об’єднаних територіальних громад.
04 Грудня, 2017 р., 08:23
Учні комунального закладу Чаплинської селищної ради  «Чаплинська дитяча музична школа» прийняли участь у VIII відкритому фестивалі – конкурсі «Зимові візерунки», який відбувся 1 - 3 грудня 2017 року в м. Генічеськ.
01 Грудня, 2017 р., 14:20
Забагато уваги не буває. Турботу, любов і піклування потребують усі без винятку. Але, найбільше, цього потрібно дітям з особливими потребами. Саме тому 01 грудня 2017 року на базі комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» пройшов захід для дітей з обмеженими можливостями.
29 Листопада, 2017 р., 16:17
29 Листопада, 2017 р., 15:41
28 листопада 2017 року у приміщенні Чаплинської селищної ради відбулася третя стратегічна майстерня з розробки Стратегії Чаплинської об'єднаної територіальної громади, яку проводять партнери DOBRE (USAID) Малопольська школа держуправління при Краківському економічному університеті та українські експерти.
29 Листопада, 2017 р., 15:06
27-28 листопада 2017 року молодь Чаплинської громади перебувала на стажуванні у м. Тростянець Сумської області у рамках програми «Вивчення кращих практик місцевого самоврядування в громаді».
25 Листопада, 2017 р., 16:02
         Мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу, таких жахливих трагедій, як Голодомор 1932-1933 років, який випав на долю народу найродючішої і найблагодатнішої землі – України. Голод – це не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення здорової народної моралі, втрата ідеалів, занепад культури, рідної мови, традицій. Йшли в могилу найкращі, несли найкоштовніше, що є в нації – гени розуму, здоров’я, гени досконалості фізичної й духовної, гени милосердя, справедливості, людяності й відваги, всіх  людських чеснот і талантів.
24 Листопада, 2017 р., 11:03
23 листопада 2017 року у комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва»  відбулося свято «Посвята в гуртківці». Для дітей, які вперше переступили поріг нашого закладу він стає другою домівкою, куди завжди хочеться повертатися, де з’являється бажання творити, спілкуватися, відпочивати і дружити.