12 Червня, 2018 р., 09:14
Фахівці із соціальної роботи комунальної установи «Центр соціальних послуг»  Чаплинської селищної ради пройшли навчання по роботі із сім’ями , що перебувають у складних життєвих обставинах.
07 Червня, 2018 р., 15:13
Складовою частиною патріотичного виховання є військово-патріотичне виховання, орієнтоване на формування готовності до військової служби.
03 Червня, 2018 р., 11:31
03 червня 2018 року Чаплинська об`єднана територіальна громада приєдналась до наймасштабнішого щорічного спортивно-благодійного проекту в Україні «Пробіг під каштанами».
02 Червня, 2018 р., 15:42
2 червня 2018 року на стадіоні «Освіта» в смт. Чаплинка Херсонській області було відкрито новий майданчик зі штучним покриттям.
01 Червня, 2018 р., 21:13
В святкуванні, яке організувала Спілка жінок Херсонщини,  прийняли участь більше 2 тисяч учасників з усіх куточків Херсонщини. Переважно – це діти, що потребують особливого піклування.
01 Червня, 2018 р., 21:06
          Стало доброю традицією відзначати  дітей, які протягом навчального року стали переможцями Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, МАН, конкурсів, фестивалів, спортивних змагань турнірів, мистецьких конкурсів, виставок, туристичних змагань та військово-патріотичних ігор. 01 червня 2018 року в залі КЗ Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно - мистецький центр» – відбувся урочистий захід «Честь і гордість  Чаплинської громади 2018» на якому було відзначено 84 переможців різних заходів обласного та всеукраїнського рівнів.
01 Червня, 2018 р., 20:44
Щороку в перший день літа ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч - батьків, вихователів, вчителів, об’єднаними зусиллями яких дитинство являється однією з найпрекрасніших миттєвостей в житті людини.
30 Травня, 2018 р., 13:32
У 2018 році Чаплинський район використовуватиме для відпочинку сімей учасників АТО будиночок на території бази відпочинку «Арабатська стрілка» (с Генічеська горка).
29 Травня, 2018 р., 20:54
25 травня 2018 року, за підтримки Чаплинського селищного голови Фаустова О.Г. та відділу культури Чаплинської селищної ради,  у комунальному закладі «Чаплинський культурно-мистецький Центр» відбувся концерт - народне камеді шоу за участі Наталії Фаліон та «Лісапетного батальйону».