USAID “Підтримка аграрного і сільського розвитку»

Дата: 21.05.2020 09:51

Понад рік Чаплинська селищна рада (ОТГ)  є учасником  проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку», метою якої є розвиток спроможності об’єднаних громад (ОТГ) в управлінні земельними ресурсами та залученні інвестицій  шляхом співробітництва громади, бізнесу та влади. Регіональним координатором Програми,  по  Херсонській області,  є - Яремко Юрій Іванович.

30 травня 2020 року закінчується перший етап  даного Проекту, в рамках  якого було проведено навчання працівників земельного відділу і налаштовано повноцінну роботу публічних геопорталів та процесингового серверу на основі  ArcGIS.

За результатом  Програми створено геопортал Чаплинської ОТГ на якому опубліковано перспективні  напрямки використання  території Чаплинської селищної ради (ОТГ).

Геопортал громади розміщений  на веб-ресурсі GEOPORTALUA, який  доступний за посиланням https://geoportalua.com/ua/otg.

Також з перспективними напрямками громади можна  ознайомитись  за допомогою презентації, яка  прикріплена до цієї статті.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ