06 Квітня, 2018 р., 11:40
Розпочато роботу з реконструкції спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям на стадіони " Освіта" в смт.Чаплинка.
05 Квітня, 2018 р., 15:05
05 квітня 2018 року, перед Великоднем, за ініціативи Чаплинської селищної ради організовано та проведено акцію «За чисте довкілля» по благоустрою Чаплинської об’єднаної територіальної громади – селища Чаплинка, сел Магдалинівка, Червона Поляна, Кучерявоволодимирівка, Балтазарівка, Скадовка, Першокостянтинівка.
04 Квітня, 2018 р., 10:13
03.04.2018 року в приміщенні комунального закладу Чаплинської селищної ради «Культурно-мистецький Центр» відбувся семінар працівників культури Чаплинської громади. Розпочала роботу семінару головний спеціаліст відділу культури І.В. Мілейко. Ірина В’ячеславівна ознайомила з правилами новими вимогами звітності про проведені заходи та пророблену роботу. Анатолій Павлюк для працівників Будинків культури підготував та провів творчу лабораторію: «Заняття з колективом по вокалу – розподіл на голоси».
02 Квітня, 2018 р., 15:33
23 березня 2018 року педагоги та вихованці комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» спільно з громадською організацією «Таврійський край», на базі Вадимської загальноосвітньої школи Мирненської селищної ради, організували та провели зустріч поетів і письменників Херсонщини з прикордонниками відділу прикордонної служби с. Преображенка.
02 Квітня, 2018 р., 15:23
Ключовою темою робочих зустрічей з освітянами стало питання шкільного насильства або булінгу. Це одна із актуальних проблем сучасної школи.
29 Березня, 2018 р., 11:50
28.03.2018 року, за підтримки Чаплинського селищного голови Фаустова О.Г. та голови Чаплинської районної державної адміністрації Бурейка О.А., до Чаплинської територіальної громади завітала чудова концертна група Центру військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил  Збройних Сил України з міста Одеси.
29 Березня, 2018 р., 10:07
24 березня 2018 року на базі КВНЗ «Херсонське музичне училище» відбувся щорічний обласний фестиваль – конкурс учнів старших класів шкіл естетичного виховання «Херсонський первоцвіт» в номінації «спів».
26 Березня, 2018 р., 17:10
23 березня 2018 року на базі комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки» (хлопці) та ОЗ НВК "Чаплинська школа-гімназія" (дівчата) за програмою Спартакіади відбулися обласні (зональні) змагання з баскетболу серед школярів 2001 року народження та молодших.
22 Березня, 2018 р., 08:18
В цей день відзначається Міжнародний день людини з синдромом Дауна. День вибраний невипадково. Це двадцять перший день третього місяця пов’язаний з 3 копіями 21-єї хромосоми.
21 Березня, 2018 р., 13:58
Навчання для громад на тему «Галузеві реформи – соціальний захист: теорія і практика» відбулось 20 березня 2018 року на базі Херсонського центру розвитку місцевого самоврядування.