24 Жовтня, 2018 р., 16:42
23 жовтня 2018 року у приміщенні Чаплинської селищної ради відбулась постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики.
23 Жовтня, 2018 р., 15:20
         У такі гарні, погожі, теплі дні бабиного літа кращим учням закладів загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради - гордості  громади - пощастило побувати у славному місті Одеса. Ця поїздка стала можливою завдяки «Програмі національно-патріотичного виховання», яка фінансується Чаплинською селищною радою.
17 Жовтня, 2018 р., 11:23
         16 жовтня 2018 року директор комунальної установи Чаплинської селищної ради «Центр соціальних послуг» Ращупкіна А.М. взяла участь у Херсонській регіональній конференції «Протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству на рівні територіальної громади», яка проходила у м. Нова Каховка.
16 Жовтня, 2018 р., 08:40
У нинішній, досить складний час вшанування мужності й героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України є потужною об’єднуючою силою громадян нашої держави.
14 Жовтня, 2018 р., 06:21
08 Жовтня, 2018 р., 16:48
Якщо люди самі не вміють літати, нехай навчать літати своїх дітей. Літати високо, далеко, красиво. І настане час, коли діти розкриють крила і полетять. Нехай дорослі просто підуть за дітьми, щоб оберігати їх від падіння. І тоді вийде, що вони теж летять…
05 Жовтня, 2018 р., 08:23
Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом - Днем вчителя !
04 Жовтня, 2018 р., 13:52
         З метою вивчення успішного досвіду відбувся стажувальний візит учасників проекту «Розвиваємось заради змін в громаді», який реалізує ГО «Чаплинська ліга соціальних працівників України» до соціального підприємства «Творча майстерня Сімейка» при ГО «Центр сімейного добробуту», що функціонує в смт Нижні Сірогози. Програма візиту включала наступні питання: