21 Грудня, 2018 р., 11:52
Ввечері 19 грудня у комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» розцвіла казка. Свято було незвичайним, тому що проводили його учні старших класів школи – учасники вокального ансамблю «Вишиванка».
20 Грудня, 2018 р., 13:16
19 грудня у День Святого Миколая, на площі 200-річчя Чаплинки, засяяла яскравими вогнями головна новорічна ялинка громади.
19 Грудня, 2018 р., 10:54
          18 грудня 2018 року на базі комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр» відбувся семінар-нарада для директорів сільських Будинків культури Чаплинської територіальної громади.
19 Грудня, 2018 р., 07:33
Хай Миколай у вишиванці Розбудить подарунком вранці І принесе у Вашу хату Добробут, радості багато. Розбудить приспані надії, Зернятко щастя хай посіє. Зігріє гумором, любов’ю, І принесе Вам всім здоров’я!
18 Грудня, 2018 р., 14:22
18 грудня 2018 року начальник Чаплинського міжрайонного управління Держпродспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Андрєєва Л.В. вручила подяку Чаплинському селищному голові Фаустову О.Г. від імені Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.
17 Грудня, 2018 р., 14:39
14 грудня 2018 року в обласному Центрі народної творчості, на базі етнокультурного-комплексу «Херсонська Світлиця», відбулась обласна нарада директорів міських, районних Будинків культури та базових клубних закладів ОТГ.
14 Грудня, 2018 р., 14:31
         14 грудня  -  День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 32 роки минуло від найжахливішої техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції. І сьогодні даються  взнаки наслідки аварії на атомній станції. Наш священний обов’язок пам’ятати і вшановувати тих, хто ціною власного життя врятував Україну і світ від радіаційної смерті.
10 Грудня, 2018 р., 15:26
     7 грудня 2018 року в комунальному закладі Чаплинської селищної ради Чаплинська дитяча музична школа» був проведений ІІІ конкурс піаністів «Юні віртуози». Конкурс був започаткований у 2014 році і проводиться раз в два роки. Конкурс «Юні віртуози» створений для виявлення та розкриття технічних та творчих здібностей  учнів фортепіанного відділу.
07 Грудня, 2018 р., 11:43
У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ саме органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв'язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення.