Херсонська область, Каховський район

Переможці року!

Дата: 23.12.2020 13:53

23 грудня 2020 року відбулася обласна онлайн-нарада керівників міських, районних Будинків культури та базових клубних закладів об’єднаних територіальних громад на платформі Zoom.

На нараді обговорювалися питання  річної звітності клубних закладів області, планування спільних заходів на 2021 р., підведення підсумків обласної благодійної акції «ДоброДар», робота по виявленню, ідентифікації та фіксації елементів НКС

Але найцікавішим завжди залишається питання  рейтингу активності в галузі культури районів та ОТГ Херсонської області.

І вже третій рік поспіль заклади культури Чаплинської об’єднаної територіальної громади займають перше місце серед громад області як найактивніші учасники обласних заходів.

За 2020 рік працівники та колективи закладів культури прийняли участь у 16 різнопланових заходах, конкурсах та фестивалях у різних форматах за що заслужено отримали          І місце у рейтингу активності серед громад області.

Дякуємо керівникам, учасникам творчих аматорських колективів, майстрам народної творчості за роботу та активну участь у заходах.

Бажаємо кожному з вас творчого натхнення, родинного затишку, тепла та нових творчих здобутків.

Ірина Мілейко, фахівець відділу культури

Чаплинської селищної ради