У Чаплинській громаді відбувся семінар для директорів закладів культури клубного типу

Дата: 25.01.2021 15:47

25 січня 2021 року у комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр» відбувся семінар для директорів сільських Будинків культури.

Відкрила семінар начальник відділу культури Чаплинської селищної ради Тетяна Божко, озвучивши основні напрямки роботи закладів культури у сучасному культурному просторі.

На семінарі було розглянуто наступні питання:

• аналіз річних статистичних звітів за 2020 рік;
  • основні вимоги до оформлення аналітичного звіту закладу;
  • планування роботи закладів на 2021 рік;
  • затвердження графіків роботи закладів та гуртків художньої самодіяльності;
  • робота керівників закладів культури над створенням проектів;
  • звіт аматорських колективів на підтвердження звання «народний», «зразковий».

Фахівець відділу культури Чаплинської селищної ради Ірина Мілейко ознайомила директорів з підсумками роботи та проаналізувала річні статистичні звіти, надаючи певні розяснення щодо правильного оформлення звітності.

Методист комунального закладу «Чаплинський культурно-мистецький Центр» Інна Литвинова надала роз’яснення щодо правильної підготовки аналітичного звіту закладів культури.

Також було оголошено результати участі в обласній виставці декоративно-ужиткового мистецтва «Місяцелік», за результатами якої майстринь-учасниць було нагороджено дипломами, а саме:

•  КЗ «Чаплинський культурно-мистецький Центр» - Тетяна Гніденко, Олена Привалова, Лідія Стоян.
  • Першокостянтинівський СБКТетяна Затуливітер та Світлана Каленюк.
  • Магдалинівський СБКЛюдмила та Тетяна Касьянові.
  • Червонополянський СБКТамара Саліженко.

Висловлюємо щиру подяку нашим майстриням. Бажаємо натхнення, нових творчих здобутків та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Хочемо відмітити, що незважаючи на складну епідемічну ситуацію керівники та працівники всіх закладів культури підлаштувалися під роботу в онлайн-форматі.

На завершення семінару директори мали змогу обговорити проблемні питання та можливі шляхи їх вирішення.

В цілому семінар пройшов дієво та продуктивно. Сподіваємося, що отримана інформація буде корисною для покращення роботи закладів культури Чаплинської громади.

Ірина Мілейко

фахівець відділу культури