І етап військо-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед навчальних закладів Чаплинської територіальної громади

Дата: 07.05.2019 16:39

06 травня 2019 року на центральній площі 200-річчя нашого селища відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття І етапу військо-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед навчальних закладів Чаплинської територіальної громади. Основні змагання пройшли у центрі селища та на базі комунального заходу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва».

У силі, вмінні, спритності, кмітливості та витривалості змагатися шість роїв від навчальних закладів: «Турбаївці» (ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»); «Козацька варта» (ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів); «Сокіл» (Балтазарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів); «Сагайдак» (Першокостянтиніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів); «Нащадки козацької слави» (Скадовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів); «Вільні люди» (Червонополянська філія ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів).

Перемогу у Грі здобули:

Змагання «Сила й воля» (перетягування линви):

ІІІ місце – рій «Сокіл» (Балтазарівська ЗОШ)

ІІ місце - рій «Козацька варта» (ОЗ Чаплинська спеціалізована школа)

І місце - рій «Турбаївці» (ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»)

Конкурс «Ватра» (у колі друзів):

ІІІ місце – рій «Козацька варта» (ОЗ Чаплинська спеціалізована школа)

ІІ місце - рій «Нащадки козацької слави» (Скадовська ЗОШ)

І місце - рій «Турбаївці» (ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»)

Конкурс «Відун» (історична вікторина):

ІІІ місце – рій «Сагайдак» (Першокостянтиніська ЗОШ)

ІІ місце - рій«Сокіл» (Балтазарівська ЗОШ)

І місце - рій «Турбаївці» (ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»)

Змагання «Штурм» (естафета туристичних навичок):

ІІІ місце – рій «Козацька варта» (ОЗ Чаплинська спеціалізована школа)

ІІ місце - рій «Турбаївці» (ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»)

І місце - рій «Сагайдак» (Першокостянтиніська ЗОШ)

Змагання «Рятівник» (перша медична допомога):

ІІІ місце розділили рої «Сагайдак» (Першокостянтиніська ЗОШ) та «Козацька варта» (ОЗ Чаплинська спеціалізована школа)

ІІ місце - рій «Вільні люди» (Червонополянська філія )

І місце - рій «Турбаївці» (ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»)

Змагання «Влучний стрілець» (стрільба):

ІІІ місце – рій «Турбаївці» (ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»)

ІІ місце - рій «Сокіл» (Балтазарівська ЗОШ)

І місце - рій «Козацька варта» (ОЗ Чаплинська спеціалізована школа)

Особисту першість зі стрільби здобули:

ІІІ місце – Бурачок Віталій (Балтазарівська ЗОШ)

Голуб Олександра (Скадовська ЗОШ)

ІІ місце - Дрьомов Єгор (ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»)

Байдукова Каріна (Балтазарівська ЗОШ)

І місце - Біляєв В’ячеслав (ОЗ Чаплинська спеціалізована школа)

Рагімова Харіка (ОЗ Чаплинська спеціалізована школа)

Конкурс «Добре діло» (домашнє завдання, написання творчих звітів):

ІІІ місце розділили рої «Сокіл» (Балтазарівська ЗОШ) та «Нащадки козацької слави» (Скадовська ЗОШ)

ІІ місце - рій «Козацька варта» (ОЗ Чаплинська спеціалізована школа)

І місце - рій «Турбаївці» (ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»)

У загальному підсумку кращими із кращих стали рої: «Сокіл» Балтазарівська загальноосвітня школа – ІІІ загальнокомандне місце; «Козацька варта» ОЗ Чаплинська спеціалізована школа – ІІ загальнокомандне місце; «Турбаївці» ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія» - І загальнокомандне місце. Призери І етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») були нагороджені дипломами, бронзовими та срібними медалями. Переможці здобули перехідний кубок гри, золоті медалі та дипломи.

До проведення заходу були залучені працівник Чаплинського райвійськкомату майор Лівінський Валерій Вікторович та військовослужбовці військової частини, що дислокується на території Чаплинської селищної ради: заступник командира батальйону Писарчик Михайло Миколайович, командир взводу Ратич Андрій Остапович, начальник госпітального відділення медичної роти Лосік Ольга Володимирівна та офіцер-психолог батальйону Харитонов Богдан Олександрович. Вони допомагали суддям оцінювати роботу роїв у конкурсах та підтримали рої власними настановами, налаштовували учасників змагань своїм особистим прикладом йти до перемоги та не здаватися.

Вітаємо переможців та всіх учасників. Гра відбулася!