Вокальний ансамбль «Вишиванка» комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» став переможцем на підсумковому обласному фестивалі юних талантів «Зіркова веселка»

Дата: 07.05.2019 14:06

4 травня 2019 року у приміщенні Херсонського академічного обласного театру ляльок відбувся 4 фестиваль юних талантів «Зіркова веселка». Протягом року учні мистецьких шкіл Херсонської області взяли участь в 9 фестивально-конкурсних змаганнях, у яких було задіяно понад 4000 тисяч дітей.

Сьогодні в області працює 37 шкіл естетичного виховання, в яких навчається понад 7500 тисяч дітей. Вже традиційними стали такі конкурси, як «Зимові візерунки», «Первоцвіт – дебют», «Херсонський первоцвіт», «Таврійське розмаїття», «Таврійські зустрічі» та інші.

Підсумковим фестивальним заходом навчального року у мистецьких школах міста Херсона та області вже 4 рік поспіль є фестиваль юних талантів «Зіркова веселка».

Цей фестиваль було засновано в 2016 році з метою популяризації досягнень учнів та колективів шкіл естетичного виховання, підтримки їх подальшого професійного розвитку. У програмі заходу представлені найкращі номери учнів – переможців змагань різного рівня.

Чаплинську дитячу музичну школу було запрошено для участі у фестивалі. Школу представив вокальний ансамбль «Вишиванка» (керівник А. Гладушко), який виконав пісню патріотичного спрямування «Не будь байдужим».

Колектив був нагороджений дипломом та пам’ятним сувеніром. Нагороду вручав ректор Херсонського училища культури Варгун М.Г.

Глядачі відгукнулися на виступ колективу гучними оплесками.

Т.В. Яковенко,

Директор КЗ «Чаплинська дитяча музична школа»