Управління Державної казначейської служби України у Чаплинському районі Херсонської області повідомляє наступне.

Дата: 16.09.2019 11:20

З 05.08.2019 набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» (далі – Постанова №162).

Згідно з Постановою №162 в Україні номер банківського рахунку буде формуватись за стандартом IBAN та складатиме 29 літерно-цифрових символів, а саме:

код країни

контрольний розряд

код банку

рахунок клієнта

UA

nn

nnnnnn

ccccccccccccccccccc

де,    код країни: 2-значний, відображається великими літерами (UA), визначає код країни, у якій функціонує фінансова установа, що обслуговує IBAN;

контрольний розряд: 2 цифри, розраховані відповідно до алгоритму розрахунку контрольного розряду;

код банку: шестизначний цифровий код фінансової установи, що обслуговує рахунок клієнта;

рахунок клієнта: складається з 19 символів.

Нові рахунки за стандартом IBAN вступають в дію з 01.10.2019, з 01.10.2019 до 31.10.2019 – перехідний період, а з 01.11.2019 – у постійному режимі.

Одночасно з цим повідомляємо, що реквізити нових бюджетних рахунків за стандартом IBAN знаходяться на офіційній Вебсторінці Головного управління Казначейства Вебпорталу Державної казначейської служби України в мережі Інтернет.

Додаток: перелік рахунків для зарахування надходжень до бюджетів відповідно до стандарту IBAN в форматі excel.

додаток №1

додаток №2