Магдалинівка святкує!

Дата: 10.09.2019 16:45

6 вересня 2019 року в селі Магдалинівка відсвяткували день громади Магдалинівського старостинського округу. День громади – особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє село, тих людей чиєю працею воно створювалось. Велика родина мешканців сіл: Магдалинівки, Андріївки та Чорної Долини, від найменшого її жителя до найповажнішого,  зібрали на святі   багато друзів, гостей.

Радість свята розділили почесні гості: секретар Чаплинської селищної ради Котик Ірина Іванівна,  депутат Чаплинської селищної ради Сидоренко Оксана Сергіївна, начальник відділу культури Чаплинської селищної ради Божко Тетяна Василівна.

Привітали громаду та його жителів староста села — Неля Миколаївна Комарова та депутат Чаплинської селищної ради – Оксана Сергіївна Сидоренко, які побажали жителям процвітання, а кожній родині — щастя, достатку, злагоди та добробуту.  Зі святом, З Днем громади, вітальною листівкою та корзиною квітів привітала  громаду спілка жінок Херсонщини.

Села, як і люди мають свою біографію. Магдалинівська земля багата своїми родючими землями, гарною степовою природою, своїми традиціями, працьовитими людьми, які багато праці, здоров’я і сил вклали в розвиток господарства і села, і залишили добрий слід  в нашій пам’яті.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів, тисяч українців, які стали жертвою війн. Ведуча свята від усього серця привітала теплими словами односельців. Вручили  подарунки та квіти учасникам війни, матерям - героїням,   найстаршій жительці громади, наймолодшому жителю, іменинниці, яка саме    6 вересня святкувала   свій   ювілей. Висловили слова вдячності воїнам-афганцям, учасникам бойових дій на території інших держав, нинішнім  воїнам, які захищали  і воїнам, які на сьогодні продовжують захищати Батьківщину на Сході України. За співпрацю і підтримку  громади, приватним підприємствам та  фермерським господарствам, фізичнім особам-підприємцям.

З нагоди святкування Дня громади був оголошений конкурс на кращий зразковий двір. Комісією було підведено підсумки і визначено переможців. В.о. старости Комарова Н.М. нагородила табличкою «Двір зразкового порядку» господарів та господинь семи дворів.

Атмосферу веселого настрою і музичні вітання нам дарували учасники творчих колективів комунального закладу «Чаплинський культурно-мистецький Центр»: Чаплинський аматорський хор, вокальний гурт «Грація»,  вокальний ансамбль «Степова ліра», чоловічий гурт «Чаплинські мотиви» - керівник Анатолій Павлюк; група сучасного танцю «Світло» - керівник Юлія Біщук; своїм вокалом зачарувала незрівнянна Крістіна Іноземцева, а також порадувала своїм співом Елеонора Міщенко. І родзинкою свята  став виступ гурту «Степ», подарунок  від депутата Чаплинської селищної ради Сидоренко Оксани Сергіївни.

Але на цьому свято не закінчилося. Святковий вечір продовжився на площі перед Будинком культури танцями, розіграшем святкової лотереї та смачними шашликами.

Людмила Касьянова – директор Магдалинівського сільського Будинку культури